کارگردان Star Wars Jedi: Fallen Order اطلاعاتی را از مدت زمان بازی منتشر کرد

۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) تاکنون اطلاعات دقیقی در مورد مدت زمان گیم پلی بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر نکرده است. هرچند در گذشته تیم سازنده اعلام کرده بود که این عنوان یک بازی کوتاه نخواهد بود. با این حال به تازگی کارگردان این پروژه اطلاعات جدیدی را در این مورد منتشر کرده است.

با توجه به صحبت‌‌های کارگردان بازی، آقای استیگ آزماسن (Stig Asmussen)، تیم ریسپاون پس از بررسی و تست بازی برای بار اول دریافته است که مدت زمان گیم پلی این عنوان بیشتر از حد انتظار خواهد بود. البته او در ادامه بیان کرد که بازی‌بازان نباید انتظار یک بازی بسیار بزرگ را داشته باشند، اما از آن چه در بازی وجود خواهد داشت شگفت‌زده خواهند شد.

البته آزماسن در حال حاضر به علت عدم تکمیل بازی، صحبت درباره‌ی مدت زمان دقیق گیم پلی را دشوار دانست و اعلام نمود که آن‌ها در ارائه‌ی یک گیم پلی جذاب تک نفره همراه با محیط‌های جذاب موفق بوده اند.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید