تریلر جدیدی از بازی Remnant: From The Ashes منتشر شد

۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

استودیوی پرفکت ورلد (Perfect World) امروز تریلر جدیدی از بازی جذاب Remnant: From The Ashes را در دسترس قرار داد تا بازی‌بازان زیادی برای تجربه‌ی این عنوان مشتاق شوند. در ادامه می‌توانید جزئیاتی از این بازی به همراه تریلر جدید آن را مشاهده کنید.

Remnant: From The Ashes از سری عناوین جذابی است که مدت‌ها قبل از سوی سازندگان معرفی شد. این بازی قرار است در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ (۲۰ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. طی این چند ماه، تریلرهایی از این بازی به منظور آشنایی هر چه بیشتر بازی‌بازان منتشر شد و عده‌ی زیادی هم از آن‌ها استقبال کردند. از طریق این نشانی می‌توانید به تماشای تریلر قبلی بپردازید. گفتنی است که استودیوهای گان‌فایر (Gunfire) و پرفکت ورلد به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی مذکور را برعهده دارند.

حال تریلر دیگری برای بازی Remnant: From The Ashes عرضه شده است که بخشی به نام Ward 13 را نشان می‌دهد. سازندگان سعی کرده‌اند تا با ایجاد یک فضای مهیج و تاریک، حال و هوای عجیبی را در بازی به وجود بیاورند. به نقل از تیم سازنده، این قسمت رمز و رازهای فراوانی هم دارد که در آینده باید توسط بازی‌بازان کشف شوند. در ادامه می‌توانید شاهد این تریلر باشید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید