تریلر جدیدی از بازی Borderlands 3 منتشر شد

۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

در تریلر جدید Borderlands 3، شخصیت محبوب کلپ‌ترپ (Claptrap) شما را با سیاره‌ی پندرا (Pandora) آشنا می‌کند.

توسعه‌دهندگان بازی Borderlands 3 قول بازی بهتر و بزرگتری را به طرفداران مجموعه داده‌اند. استودیوی گیرباکس (Gearbox) در تلاش است تا باری دیگر بازی‌بازان را به ماجراجویی در سیاره‌ی آشنای پندرا راهی کند و با معرفی سیاره‌های متنوعی، بازی را به طور بی سابقه‌ای در سری گسترش دهد؛ ولی البته که «هیچ کجا خانه‌ی آدم نمی‌شود». پندرا، خانه‌ی مجموعه Borderlands محسوب شده و در این نسخه دارای ویژگی‌های زیادی خواهد شد.

در تریلر جدیدی از Borderlands 3 که قرار است اولین تریلر از سری تریلرهایی باشد که هدف آن، آشنا کردن بازی‌بازان با سیاره‌های مختلف بازی بوده، شخصیت محبوب کلپ‌ترپ ما را به سفری در پندرا برای آشنایی با گونه‌های جانوری و موجودات آن راهی می‌کند. کلپ‌ترپ در این تریلر در مورد زندگی موجودات پندرا صحبت کرده و از اهمیت حفاظت از آن‌ها سخن می‌گوید. اما ماجرا به همین خوبی و خوشی پیش نرفته و استیو (Steve) به علت این که موجودات پندرا با مهربانی به استقبال کلپ‌ترپ نرفته و به قصد کشت به او حمله می‌کنند، رو به‌ روی دوربین شروع به کشتن آن‌ها می‌کند. حقیقتا که حس شوخ‌طبعی آشنای توسعه‌دهندگان مجموعه Borderlands در این تریلر حفظ شده است.

شما می‌توانید تریلر جدید بازی Borderlands 3 را در قسمت پایین، تماشا و دانلود کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Borderlands 3 قرار است در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات بازی Borderlands 3 را از این نشانی دنبال کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید