بازی Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure معرفی شد

۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

شرکت باندی نامکو (Bandai Namco) و استودیوی اوت‌رایت گیمز (Outright Games)، روز گذشته به معرفی نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های اقتباسی از مجموعه‌ی Ice Age اقدام کردند.

این عنوان با نام Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure برای عرضه در پاییز سال جاری برنامه ریزی شده است اما نکته‌ی عجیب در این میان، عدم نمایش تریلری از این عنوان بود. بر اساس توضیحات شرکت باندی نامکو، در این بازی شما در نقش Scrat، سنجابی که همیشه در مجموعه‌ی Ice Age حضور داشته و به نوعی باعث بروز اتفاقات و آغاز ماجراهای هر قسمت می‌گشت، قرار می‌گیرید.

شما باید در نقش Scrat برای پیدا کردن معبد باستانی Scratazon به مکان‌های کلاسیک و خاطره‌انگیز مجموعه‌ی Ice Age سفر کرده و برای یافتن فندق کریستالی تلاش کنید. Scrat باید در میان سفر خود با موجودات آتشین مربوط به ماقبل تاریخ رو به رو گردد که قصد بازگشت به خانه‌ی خود را دارند. بازی‌بازان باید Scrat را در یک ماجراجویی خطرناک از میان تپه‌های یخی، آبشارهای خشمگین و خروشان و همچنین مواد مذاب عبور دهند.

همچنین استودیوی اوت‌رایت گیمز نسبت به معرفی این اثر، توضیحاتی را ارائه داد:

ما در اوت‌رایت گیمز قصد داریم تا محتویاتی را ارائه دهیم که بیشتر خانواده محور باشند و برای تحقق این هدف نیز تصمیم به توسعه‌ی عنوان Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure گرفتیم و برای ساخت این عنوان نیز سعی کردیم تا از تمام ویژگی‌های شخصیت Scrat که او را در میان طرفداران، محبوب کرده است، استفاده کنیم.

تری مالهم (Terry Malham)، رئیس استودیوی اوت‌رایت گیمز، افزود:

شما در این بازی با انجام حرکاتی آکروباتیک و پرهیجان توسط Scrat، باید وی را از میان موانع خطرناک در ماجراجویی بدون شباهت به دیگر ماجراجویی‌ها، عبور دهید.

عدم نمایش تریلر از این بازی و همچنین آغاز یک کمپین تبلیغاتی بی سر و صدا از سوی باندای نامکو باعث می‌شود تا نگرانی‌هایی در رابطه با ضعیف بودن این عنوان به وجود آید. این عنوان با رده‌ی سنی مثبت هفت سال و با هدف قرار دادن خانواده‌ها، طی تاریخی نامعلوم در پاییز ۲۰۱۹ در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییج و پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار می‌گیرد. در حال حاضر اطلاعاتی از قیمت این عنوان توسط ناشر آن به اشتراک گذاشته نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید