آماری از فروش بازی My Friend Pedro منتشر شد

Nintendo Switch ، PC ، اخبار بازی ۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

بازی My Friend Pedro حدود یک هفته پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و حال استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) آمار جالبی از فروش آن را در دسترس طرفداران قرار داده است. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی در این خصوص باشید.

My Friend Pedro از سری عناوین پلتفرمر و دوبعدی است که شما در آن باید با کنترل شخصیتی عجیب، موانع مختلف را پشت سر گذاشته و دشمنان را از میان ببرید. گیم‌پلی هیجان‌انگیز بازی باعث شده است تا با یکی از جذاب‌ترین عناوین به این سبک مواجه شویم. یکی از قابلیت‌های جالب بازی را می‌توان توانایی کنترل زمان دانست که مورد استقبال بسیاری از بازی‌بازان هم قرار گرفته است. گفتنی است که دو استودیوی ددتوست اینترتینمنت (Deadtoast Entertaiment) و دیوالور دیجیتال به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را برعهده دارند.

طبق اعلام ناشر My Friend Pedro، با وجود این که تنها یک هفته از عرضه‌ی این بازی گذشته اما فروش آن از مرز ۲۵۰ هزار نسخه عبور کرده است. این در حالی است که بازی فقط برروی رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر شده است. به این ترتیب، My Friend Pedro در آینده می‌تواند تبدیل به یکی از برترین بازی‌های دوبعدی شود. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات بازی ذکر شده را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید