بازی Marvel’s Avengers داستان چند شاخه‌ی دیوانه‌واری خواهد داشت

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

طی خبر جدیدی، توسعه‌دهندگان بازی Marvel’s Avengers از داستان چند‌ شاخه و دیوانه‌وار آن صحبت می‌کنند. برای جزئیات بیش‌تر با گیمفا همراه باشید.

وقتی که توسعه‌دهنده (کریستال داینامیکس) و ناشر بازی Marvel’s Avengers یعنی اسکوئر انیکس (Sqauare Enix)، در اوایل این ماه پرده از روی بازی جدید خود برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پلتفرم پی سی و سرویس گوگل استیدیا برداشتند، راجع به اینکه این بازی داستان‌های به هم پیوسته‌ای نخواهد داشت صحبت کردند اما ظاهرا عکس قضیه در این باره صدق می‌کند. بازی‌بازان باید از خوشحالی بسیار، دندان‌های خود را تا حد شکستن به هم بفشارند چرا که بازی Marvel’s Avengers؛ «داستان چند شاخه‌ی دیوانه‌واری خواهد داشت.»

رهبر طراحی مبارزات این بازی، آقای وینسنت ناپولی (Vincent Napoli)، طی مصاحبه‌ای راجع به داستان بازی، می‌گوید:

قهرمانان را در جست‌‌و‌جوی شرایط بحرانی بیش‌تری مشاهده خواهیم کرد. این تنها راهی نیست که شما از طریق آن به دیدن آن‌ها می‌روید. این تنها یک قسمت جالب از گوشه‌ی این داستان چند شاخه‌ی دیوانه‌وار است.

به هر حال، اینجا منظور از چند شاخه بودن داستان زیاد روشن نیست اما حداقل بسیار جاه‌طلبانه به نظر می‌رسد. اینجا صحبتی از امکان انتخاب دیالوگ‌های بازی صورت نگرفته است پس قطعا این با توضیحات آقای ناپولی ارتباطی ندارد اما احتمالا نکته‌ی بسیار مهمی در آن نهفته است. کریستال داینامیکس اعلام کرده بود که قهرمانان، داستان‌های جزئی خود را خواهند داشت. شاید گفته‌ی کریستال داینامیکس، بخشی از آن انشعاب داستانی باشد که آقای ناپولی به آن اشاره می‌کند. همانطور که مطلع هستید، کریستال داینامیکس جزئیات دقیق‌تری را، راجع به داستان بازی منتشر نکرده است. فقط به صورت مختصر شبیه به آنچه که در بالا گفته شد، به داستان اشاره کرده است. به هر حال به نظر می‌رسد که این بازی شبیه به عناوین قبلی سازندگان باشد. به هر حال، داستان اصلی این بازی نیروی محرکه‌ی این عنوان خواهد بود.

بازی Avengers در تاریخ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ ماه می ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان، گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‎شود.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 7٫43 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید