Task Master احتمالا به عنوان شخصیت منفی اصلی در عنوان Avengers حضور خواهد داشت

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

عنوان Marvel Avengers طی کنفرانس E3 2019 شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، اولین نمایش خود را ارائه داد. حال با مشاهده‌ی تریلر این عنوان، به نظر می‌رسد که شخصیت TaskMaster را به عنوان شخصیت منفی اصلی Marvel Avengers مشاهده کنیم.

عنوان Marvel Avengers اولین نمایش رسمی خود را در E3 2019 تجربه کرد و متاسفانه با بازخوردهای نسبتا منفی از طرف جامعه‌ی بازی‌بازان رو به رو شد. در عنوان Marvel Spider-Man که در سال ۲۰۱۸ انحصارا برای پلی‌استیشن ۴ عرضه گشت، اشاراتی به نبرد گروه انتقام‌جویان علیه شخصیت TaskMaster و شکست آنان شد. با در نظر گرفتن این موضوع، شرکت مارول قصد دارد که یک دنیای واحد به مانند دنیای سینمایی خود به راه بیاندازد و وظیفه‌ی آغاز این دنیا نیز بر عهده‌ی دو عنوان Avengers و Spider-Man است.

طی تریلر به نمایش در آمده، ما شاهد حضور شخصیت TaskMaster به عنوان شخصیت منفی اصلی و یا حداقل یکی از شخصیت‌های منفی مهم در Avengers بودیم. این شخصیت در واقع به لطف هوش و مهارت و همچنین فناوری‌های پیشرفته‌ای که در اختیار دارد، این توانایی را در دارد تا سبک مبارزه و همچنین سلاح‌های دشمنان خود را تقلید کند. وی با در اختیار گرفتن یک Heli Carrier متعلق به سازمان S.H.I.E.L.D و استفاده از یک کریستال آبی رنگ باعث شد تا آسیب شدیدی به منطقه‌ی ساحل غربی و شهر سانفرانسیسکو وارد شده و افراد بسیاری طی این حادثه کشته شوند.

البته بر اساس برخی اطلاعات منتشر شده، گروه انتقام‌جویان پس از این حادثه، دوباره با یکدیگر علیه یک نیرو کیهانی قدرتمند متحد می‌شوند که می‌توان با توجه به این موضوع گفت که شخصیت گالاکتوس را به عنوان شخصیت منفی اصلی این عنوان مشاهده خواهیم کرد. همچنین شخصیت‌های منفی و مثبت بسیاری از جمله Abomination و Hank Pym (مرد مورچه‌ای و خالق شخصیت Ultron) در این عنوان حضور خواهند داشت.

بازی‌بازان می‌توانند این عنوان را به دو صورت تک‌نفره و همکاری چندنفره تجربه کنند. Marvel Avengers در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ می ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم‌های رایانه‌ی شخصی و استدیا عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید