E3 2019 | شخصیت جدید Apex Legends معرفی شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، طی کنفرانس اختصاصی خود یعنی EA Play، شخصیت جدید عنوان Apex Legends را معرفی کرد.

سوالات بسیاری در رابطه با شخصیت جدید Apex Legends و قابلیت‌های وی، ذهن بسیاری از بازی‌بازان را مشغول کرده بود و حال به لطف کنفرانس EA Play، شرکت الکترونیک آرتس به سوالات ما پاسخ داد. معرفی فصل دوم این عنوان همراه با معرفی شخصیت جدیدی به نام Wattson صورت گرفت.

اسم کوچک وی، Natalie است و شرکت الکترونیک آرتس، شخصیت مورد نظر را همراه با یک تریلر انیمیشنی معرفی کرد که در این تریلر، پدر وی اقدام به معرفی Wattson می‌کند. بر اساس اطلاعات ارائه شده در توییتر و کنفرانس EA Play، شخصیت Wattson از قابلیت ایجاد شوک الکتریکی در دشمنان خود بهره می‌برد. به لطف قابلیت‌های تاکتیکی این کاراکتر، بازی‌بازان می‌توانند حصارهایی را به طول ۱۲ گره درون نقشه قرار دهند. این حصار‌ها با ایجاد یک میدان الکترو مغناطیسی می‌توانند علاوه بر ایجاد آسیب به دشمنان، سرعت آنان را نیز کند کنند. البته یاران شما به راحتی و بدون آسیب می‌توانند از حصار‌های مورد نظر عبور کنند.

همچنین Wattson دارای ابزار ویژه‌ای است به نام Interception Pylon که با قرار دادن آن برروی زمین، این امکان به وجود می‌آید تا نارنجک‌ها و ابزارهای پرتابی دشمنان را به سمت خود آن‌ها برگردانید. همچنین به لطف این وسیله، روند شارژ شدن حصارها نیز افزایش می‌یابد. دشمنان برای اینکه بتوانند از شر این حصارها خلاص شوند، باید ابزار Pylon را نابود کنند.

شخصیت Wattson، دهمین افسانه‌ای است که ما در عنوان Apex Legends شاهد هستیم و باید دید تا بازی‌بازان چگونه می‌توانند با خلاقیت خود، از این شخصیت برای پیروزی در نبردها بهره بگیرند. این شخصیت از ابتدای فصل دوم Apex Legends در دسترس قرار خواهد گرفت.

عنوان Apex Legends در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد و فصل دوم این بازی نیز قرار بود تا پایان ماه جاری در دسترس قرار بگیرد اما الکترونیک آرتس اعلام کرد که این فصل با تاخیر و در تاریخ ۱۱ تیر ۹۸ (۲ ژوئیه ۲۰۱۹) آغاز خواهد شد. در ادامه شما را به تماشای تریلر و مصاحبه‌ی معرفی شخصیت Wattson دعوت می‌کنیم:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید