بهینه‌ساز ۱٫۰۹ بازی Days Gone منتشر شد

۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

به نظر می‌رسد بازی انحصاری جدید شرکت سونی یعنی Days Gone هنوز هم با مشکلات ریز و درشت بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند. بر همین اساس استودیوی بند به تازگی بهینه‌سازی جدید را برای این بازی منتشر کرده است که برخی از مشکلات و باگ‌های بازی را برطرف می‌سازد.

نکته عجیب در ارتباط با بهینه‌ساز ۱/۰۹ بازی Days Gone، حجم بالای آن ( ۱۰ گیگابایت) است؛. علیرغم حجم بالا، بهینه‌ساز مورد نظر بر اساس آنچه لیست شده است، تنها ۳ عدد از مشکلات بازی را برطرف می‌کند؛ از جمله مشکلاتی که بازی‌بازان در رابطه با ماموریت Marauder Camp Hunter با آن مواجه شده‌اند. استودیوی بند در رابطه با بهینه‌ساز جدید بازی Days Gone گفت:

به دلیل مشکلاتی که در ماموریت‌های جانبی مربوط به مراحل پایانی بازی وجود دارد، این بهینه‌ساز را عرضه کردیم تا در کنار حل مشکلات یاد شده، برخی از باگ‌های جزئی بازی را نیز برطرف سازد.

جزئیات مربوط به بهینه‌ساز ۱/۰۹ بازی Days Gone به شرح زیر است:

  • حل مشکل ماموریت‌های جانبی مرتبط با ماموریت داستانی Marauder Camp Hunter
  • بهبود نورپردازی مربوط به باس فایت منطقه‌ی Crater Lake
  • برطرف سازی باگ‌ها و مشکلات کرش‌ بازی

استودیوی بند همچنین اشاره کرد که آن‌ها به پشتیبانی از بازی ادامه خواهند داد. در حال حاضر برنامه‌ی آن‌ها این است تا روند انتشار بهینه‌ساز‌ها کمی آهسته‌تر پیش رود تا تیم سازنده بتواند با هر بهینه‌ساز، مشکلات و باگ‌های بیشتری از بازی را برطرف سازد و همچنین ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه کند.

بازی Days Gone هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، نقد و بررسی منتشر شده از آن تحت عنوان «خداحافظ آرامش! | نقد و بررسی بازی Days Gone» را از این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید