سری Banner Saga و بازی Metal Gear Survive به سرویس اکس باکس گیم پس اضافه می‌شوند

2 خرداد 1398 - 13:30

مایکروسافت هر ماه بازی‌های جدیدی را به سرویس اکس باکس گیم پس اضافه می‌‌کند و حال که به فصل تابستان نزدیک می‌شویم، این شرکت قصد دارد تا این بخش را گسترش داده و بازی‌های جدید بیشتری را به آن اضافه کند. مایکروسافت در توییتر خود رسماً اعلام کرد که بازی‌های جدیدی نظیر The Banner Saga ،Superhot و Metal Gear Survive به زودی در دسترس مشترکین این سرویس قرار خواهند گرفت.

از میان سری بازی‌های Banner Saga، نسخه‌ی اول این سری با نام The Banner Saga به همراه نسخه‌ی جدید سری Metal Gear یعنی Metal Gear Survive امروز در دسترس قرار می‌گیرند. درست است که Metal Gear Survive آن نسخه‌ای نبود که از سری Metal Gear انتظار داشتیم اما اگر تا به حال این بازی را تجربه نکرده‌اید، هم اکنون فرصت خوبی است تا آن را به صورت رایگان تجربه کنید.

 

پس از آن دو بازی جدید Void Bastards و Outer Wilds که در روزهای پایانی ماه می عرضه خواهند شد، هم‌زمان با انتشار در دسترس مشترکین این سرویس قرار می‌گیرند. سپس بازی تیراندازی Superhot به همراه دو عنوان The Banner Saga 2 و Full Metal Furies در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ (۶ ژوئن ۲۰۱۹) به جمع بازی‌های سرویس اکس باکس گیم پس اضافه خواهند شد.

در نهایت بازی Dead by Daylight نیز در تاریخ پنج‌شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ (۳۰ می ۲۰۱۹) در دسترس مشترکین سرویس اکس باکس گیم پس قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر هنوز عضو این سرویس نشده‌اید، هم اکنون شاید بهترین فرصت باشد تا با پرداخت تنها یک دلار (تخفیف ویژه‌ای که به زودی به پایان خواهد رسید) به جمع مشترکین این سرویس بپیوندید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید