الکترونیک آرتس اولین دمو از رندرینگ موها در کنسول‌های نسل بعدی را منتشر کرد

۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

دیگر زمان زیادی تا انتشار کنسول‌های نسل جدید باقی نمانده است. تا به این لحظه اطلاعات مختلفی از کنسول‌های نسل بعدی شامل قیمت احتمالی کنسول پلی‌استیشن ۵ و جزییات سخت‌افزاری این کنسول منتشر شده است. اگرچه شرکت مایکروسافت نسبت به رقیب اطلاعات کمتری از کنسول بعدی خود را با هواداران به اشتراک گذاشته ولی می‌دانیم که این شرکت مصمم است تا قدرتمندترین کنسول ممکن را به بازار عرضه کند.

با وجود تمامی اطلاعات و شایعه‌های منتشر شده، هنوز هیچ شرکتی از بازی‌های نسل بعدی و کیفیت آن‌ها پرده برداری نکرده است. شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) امروز به اولین شرکتی تبدیل شد که یک دمو از آن چه که باید در نسل بعدی انتظار داشته باشیم را به نمایش گذاشته است.

کسانی که با روند توسعه‌ی محتوا برای بازی‌های ویدئویی آشنا هستند، به خوبی می‌دانید که طراحی و شبیه‌سازی انیمشین و مکانیک رفتار تارهای مو، یکی از سخت‌ترین کارهایی است که توسعه دهندگان با آن روبه‌رو هستند. با وجود پیشرفت تکنولوژی، حتی بزرگ‌ترین شرکت‌ها هنوز در زمینه‌ی طراحی موی شخصیت‌ها با مشکل روبه‌رو هستند. با این حال، به نظر می‌رسد به لطف تکنولوژی نسل بعدی کنسول‌ها، این مشکل تا حد بسیار زیادی رفع خواهد شد. جدیدترین ویدئوهای منتشر شده توسط استودیوی دایس (ِDICE)، به خوبی نشان می‌دهند که موی شخصیت‌ها در عناوین نسل آینده به چه شکل خواهند بود.

طبیعی است که دموی نمایش داده شده، بسیار زیبا به نظر می‌رسد. شبیه‌سازی دینامیک و مکانیک رفتار تارهای مو و آن‌ چه که در دموی نمایش داده شده مشاهده می‌کنید، در نسل فعلی کنسول‌ها ممکن نبود. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که این دمو تنها برروی این بخش از بدن تمرکز کرده است. از این رو، باید منتظر ماند و دید با اضافه شدن دیگر بخش‌ها به بازی، سخت‌افزارهای نسل بعدی تا چه حد می‌توانند این بخش را نزدیک به واقعیت شبیه‌سازی و ارائه کنند.

شما می‌توانید ویدئوهای منتشر شده از این دمو را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید