سونی بخش جدیدی را برای تولید فیلم و سریال‌ از روی بازی راه اندازی کرد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

شرکت سونی به تازگی بخش جدیدی را برای تولید فیلم و سریال از روی بازی‌ها راه اندازی کرده است. این بخش پلی‌استیشن پروداکشنز (PlayStation Productions) نام دارد و آقای اسد کیزیلبش (Asad Qizilbash) رهبری آن را به عهده خواهد داشت. همچنین باید اشاره کنیم که مدیر استودیوهای جهانی سونی یعنی آقای شاون لیدن (Shawn Layden) نیز برروی این بخش نظارت می‌کند.

هدف پلی‌استیشن پروداکشنز این است که آی‌پی‌های متعدد شرکت سونی را به سینما‌ها و تلویزیون بیاورد.

آقای کیزیلبش در طی گفتگو با وب‌سایت Hollywood Reporter اعلام کرد:

به جای ارائه‌ی لایسنس آی‌پی‌های شرکت به استودیوها، ما حس کردیم رویکرد بهتر این است که خودمان آن‌ها را توسعه داده و تولید کنیم.

اول این‌که ما با آن‌ها بیشتر آشنا هستیم. علاوه بر این، ما می‌دانیم که جامعه‌ی پلی‌استیشن چه چیزی را دوست دارد.

آقای شاون لیدن نیز پس از پذیرفتن میزان جاه طلبانه بودن این هدف، به استودیو‌های ماورل (Marvel Studios) اشاره کرد و توضیح داد:

ما به استودیو‌های مارول نگاه کردیم و دیدیم که چگونه آن‌ها دنیای کتاب‌های کمیک‌ را به بزرگترین رویداد دنیای فیلم تبدیل کردند. گفتن این‌که ما می‌خواهیم مانند آن‌ها عمل کنیم، هدف جاه طلبانه‌ای است، اما ما قطعاً از آن‌ها الهام خواهیم گرفت.

رئیس استودیو‌های جهانی سونی اعلام کرد که تمام پروژه‌های این بخش، مکمل آثار تعاملی این شرکت خواهند بود:

زمانی که طرفداران، یک بازی ۵۰-۴۰ ساعته را به اتمام می‌رسانند و حالا باید سه یا چهار سال برای دنباله‌ی آن صبر کنند، ما می‌خواهیم به آن‌ها مکان‌هایی را معرفی کنیم که بتوانند تجربه‌ی بیشتری را از دنیای بازی کسب کرده و تکامل شخصیت‌های مورد علاقه‌ی خود را به روش‌های متفاوتی مشاهده کنند.

ظاهراً این بخش برای انتشار محتوای جدید عجله نداشته و قصد دارد تا بازیگران، نویسندگان و کارگردانان مناسب را پیدا کند. با این حال، آقای لیدن نسبت به آینده‌ی این واحد خوشبین است:

این پروژه‌ای است که من به آن شخصاً علاقه دارم. این‌که اولین موجودیت گیمینگ باشیم که یک کار ماندنی و معنی داری را در یک مدیوم کاملاً متفاوت انجام می‌دهد، چیزی است که می‌خواهم در پلی‌استیشن پروداکشنز به آن برسیم.

نظر شما چیست؟ دوست دارید تا شاهد اقتباس کدام بازی‌ها باشید؟

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید