تاریخ عرضه‌ی عنوان RAD مشخص شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

شرکت بندای‌نامکو (Bandai Namco) بالاخره از تاریخ انتشار ساخته‌ی استودیوی Double Fine Productions، یعنی بازی RAD رونمایی کرده است.

عنوان RAD، بازی‌باز را در یک دنیای آخرالزمانی قرار می‌دهد که مملو از موجودات جهش‌یافته است. نقش بزرگ شخصیت اصلی و خفاش دستیار او، نجات دادن این دنیاست. همچنین قابلیت‌های مختلف و متفاوتی در طول بازی برای شخصیت اصلی آن باز می‌شود که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های جدیدی را به او اضافه می‌کنند.

آقای لی پتی (Lee Petty)، یکی از مسئولین ارشد توسعه‌ی عنوان RAD، در کنفرانس مطبوعاتی مربوط به این بازی اینگونه گفته است:

ما تقریبا به مراحل نهایی ساخت بازی رسیده‌ایم و از اینکه افراد بسیاری می‌توانند آن را تجربه کنند هیجان‌زده هستیم. دانستن نظرات بازی‌بازان از طریق نسخه‌ی بتا یکی از مهمترین نکات این بازی برای ما بوده است. می‌خواهم که از همین جا به طرفداران و یا کسانی که در آینده RAD را تجربه می‌کنند بگویم که ما همیشه به نظرات شما اهمیت می‌دهیم.

جالب است بدانید که این عنوان نیز همچون بازی Dead Cells، از مراحلی پیش ساخته بهره نبرده و هر بار با دفعات قبلی متفاوت هستند. همچنین چالش‌های روزانه‌ای در بازی گنجانده شده است که دوست‌داران این بازی می‌توانند از طریق آن‌ها با یکدیگر به رقابت بپردازند. آیتم‌های مختلفی برای خفاش شما وجود دارد که در طول بازی، در دسترس قرار می‌گیرند.

عنوان RAD در تاریخ سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ (۲۰ اوت ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید