نخستین اطلاعات از داستان و گیم‌پلی بازی Watch Dogs 3 لو رفت

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴

به تازگی شایعه جدیدی منتشر شده که نه تنها به معرفی بازی Watch Dogs 3 تا یک ماه آینده و عرضه در ماه نوامبر سال جاری میلادی اشاره دارد، بلکه جزئیاتی از گیم‌پلی و داستان آن را نیز فاش ساخته است. از اوایل سال جاری میلادی، شاهد انتشار شایعات و گزارش‌های بسیاری در باب در دست ساخت بودن عنوان Watch Dogs 3 توسط شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) منتشر شد. در آن زمان، گفته می‌شد که وقایع این بازی در لندنِ انگلستان جریان دارد و سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد. سپس این اطلاعات بارها تکرار شدند اما جزئیات خاصی از آن مشخص نبود.

در جدیدترین شایعه منتشر شده از این بازی آمده است که بازی‌بازان در Watch Dogs 3، دختری جوان و نیمه‌آسیایی به نام سارا (Sarah) را کنترل می‌کنند که برای سازمانی ضد تروریستی کار می‌کند و در حملات سایبری تخصص دارد. در این بازی، سارا وظیفه نفوذ به گروهی هکر بزرگ را دارد و باید با پیشروی در آن، کسی که مسئولیت این گروه را بر عهده دارد، از پیش روی بردارد.

نکته جالب اینجاست که بر خلاف دو نسخه قبلی این سری، بازی Watch Dogs 3 شامل هیچ سلاحِ مرگباری نمی‌شود. به جای آن، بازی‌بازان قادر به استفاده از سلاح‌های غیرکشنده نظیر باتوم و شوکر و … خواهد بود که این تصمیم، در نتیجه تاکید هر چه بیشتر برروی مخفی‌کاری است.

در عین حال، پارکور بازی‌های Watch Dogs 2 نیز به این نسخه بازگشته‌اند اما به شکلی روان‌تر و طبیعی‌تر. همچنین اسکیت‌سواری نیز در بازی جای دارد و می‌توان به انجام کارهای گرافیتی نیز پرداخت. علاوه بر این‌ها، در Watch Dogs 3 شاهد ماموریت‌های جانبی مختلف نظیر جلوگیری از انجام معامله‌های مواد مخدر و غیره نیز وجود دارد. ظاهراً برادر سارا در اثر استفاده بیش از حد از مواد مرده است و او علاقه زیادی به جلوگیری از شیوع چنین موادهای مخدری دارد. همچنین در شهر بازی شاهد اعتراضات مردم و گروه‌های مختلف مدنی نیز خواهیم بود که بازی‌باز می‌تواند به میل خود در این شورش‌ها شرکت کرده یا جلوی آن‌ها را بگیرد.

این بازی در لندن جریان دارد اما لندنی امروزی. به جای آن، یوبی‌سافت آینده نزدیک لندن را مجسم کرده و فضایی سایبرپانکی به آن داده است که تفاوت‌های زیادی با نسخه‌های قبلی این سری دارد.

با این حال، باید تاکید کنیم که این خبر تنها یک شایعه است و تا زمان اعلام رسمی یوبی‌سافت، نباید آن را قطعی بدانیم. ظاهراً بازی Watch Dogs 3 تا اواخر سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید