انتشار بازی AI: The Somnium Files در آمریکای شمالی تاخیر خورد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

سازندگان بازی جذاب AI: The Somnium Files اخیرا از تاخیر در عرضه‌ی این عنوان در منطقه‌ی آمریکای شمالی خبر داده‌اند. به این ترتیب علاقه‌مندان به این بازی باید مدت بیشتری برای تجربه‌ی آن صبور باشند. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری در این خصوص را مشاهده کنید.

AI: The Somnium Files از سری عناوین جالب و معمایی است که قرار است به‌زودی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. این بازی داستان کاراگاهی را روایت می‌کند که با بررسی‌های خود قصد تعقیب و دستگیری یک قاتل سریالی را دارد. گفتنی است که کوتارو اوچیکوشی (Kotaro Uchikoshi)، سازنده‌ی سری بازی Zero Escape، وظیفه‌ی ساخت این عنوان را هم برعهده دارد. اسپایک چانسافت (Spike Chunsoft) نیز ناشر این بازی جالب خواهد بود.

ماه گذشته بود که سازندگان این عنوان تاریخ انتشار آن را مشخص کردند که جزئیات بیشتر به همراه تریلری از آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. AI: The Somnium Files ابتدا قرار بود ماه آینده در منطقه‌ی آمریکای شمالی عرضه شود اما به دلیل برخی مشکلات، انتشار آن به تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این بازی، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید