نسخه‌ی دموی AI: The Somnium Files هم‌اکنون برروی کنسول‌ها در دسترس قرار دارد

۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

با توجه به توییت جدید شرکت اسپایک چانسافت (Spike Chunsoft)، به تازگی مشخص شده است که نسخه‌ی دموی بازی AI: The Somnium Files هم‌اکنون برروی فروشگاه‌های دیجیتالی سونی و نینتندو در دسترس قرار دارد. متاسفانه این‌طور که به نظر می‌رسد، پلتفرم رایانه‌های شخصی این دمو را دریافت نخواهد کرد.

جدیدترین اثر ماجراجویی و معمایی آقای کوتارو اوچیکوشی (Kotaro Uchikoshi)، خالق عناوین تحسین شده‌ی Zero Escape: Virtue’s Last Reward و Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors، ماه گذشته برروی پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و طرفداران را به یک ماجراجویی عجیب و دیوانه وار دعوت کرد.

حال اگر AI: The Somnium Files توجه شما را به خود جلب کرده است اما هنوز هم نسبت به خرید آن تردید دارید، می‌توانید این دمو را به صورت رایگان دریافت کرده و اولین پرونده‌ی جنایی بازی را تجربه کنید. البته لازم به ذکر است که طبق توضیحات حساب رسمی توییتر اسپایک چانسافت، در صورت خرید بازی AI: The Somnium Files، میزان پیشرفت و فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌ی دمو به نسخه‌ی نهایی منتقل نخواهند شد و شما باید این عنوان را از اول تجربه کنید.

حهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد AI: The Somnium Files، پیشنهاد می‌کنم خلاصه‌ی نکات مربوط به گیم‌پلی و داستان را مطالعه کنید:

در آینده‌ای نزدیک در شهر توکیو، یک کاراگاه و مامور ویژه به نام Kaname Date در حال بررسی یک پرونده‌ی مرموز است. شخصی که Date به دنبال آن می‌گردد، یک قاتل سریالی است که چشم چپ قربانی‌های خود را در می‌آورد. شما باید در زمان محدود، صحنه‌های جرم مختلفی را بررسی کرده و به رویا‌های افراد وارد شوید تا بلکه بتوانید اطلاعاتی را در مورد این قاتل کسب کنید.

بازی AI: The Somnium Files هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید