تصاویر جدیدی از بخش شخصی‌سازی Olympic Games Tokyo 2020 منتشر شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

تنها یک سال دیگر تا شروع المپیک تابستانی ۲۰۲۰ باقی مانده است. مسابقات این دوره در کشور ژاپن برگزار می‌شود و به نظر می‌رسد این کشور برنامه‌های زیادی برای این دوره از مسابقات دارد. ساخت یک بازی با محوریت ورزش‌های تابستانی یکی از این برنامه‌ها است. شرکت سگا (Sega)، ناشر بازی Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game امروز تصاویر مختلفی را با هدف نمایش بخش شخصی‌سازی این عنوان ورزشی منتشر کرده است.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در انتهای این خبر مشاهده کنید. همان‌طور که در این تصاویر مشاهده می‌کنید، قابلیت‌های شخصی‌سازی این بازی نسبت به عناوین مشابه افزایش یافته‌اند. در کنار امکان انتخاب جنسیت و راست دست یا چپ دست بودن، شما می‌توانید یکی از چهارده رنگ پوست مختلف موجود در بازی را برای شخصیت خود انتخاب کنید. علاوه بر این، امکانات مختلفی برای تغییر چهره و ساختار بدن شخصیت‌ها نیز به بازی اضافه شده‌اند. در کنار ظاهر ورزشکاران، شما می‌توانید با استفاده از گزینه‌های مختلفی که بازی اضافه شده‌اند، لباس و ظاهر آواتار خود را نیز به سلیقه‌ی خود تغییر دهید.

بازی Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game، یکسال زودتر از المپیک تابستانی ۲۰۲۰، در تاریخ ۱ مرداد ماه سال جاری (۲۴ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی) برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در کشور ژاپن منتشر می‌شود و امکان تجربه‌ی ۱۵ ورزش مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. نسخه‌ی غربی این بازی در زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود. نسخه‌ی غربی این بازی در کنار دو کنسول یاد شده، برروی دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان نیز عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید