بازی Outer Wilds در انحصار زمانی فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

توسعه دهندگان عنوان Outer Wilds، موبیوس دیجیتال (Mobius Digital)، عنوانی که شما را به کاوش در فضا دعوت می‌کند، تایید کردند که این بازی در شروع انتشار خود در انحصار زمانی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) قرار دارد و عرضه‌ی آن برروی سرویس استیم به صورت همزمان با فروشگاه اپیک گیمز نخواهد بود.

بخشی از گفته‌های موبیوس دیجیتال در آخرین به‌روزرسانی آن‌ها در رابطه با اخبار بازی Outer Wilds، در یک وب‌سایت حمایت مالی از توسعه دهندگان مستقل در زیر آورده شده است که با بازخورد‌های منفی بسیار زیادی از سوی طرفداران بازی در بخش نظرات روبه‌رو شد.

اطمینان خاطر داشته باشید که ما تمام نظرات شما را مطالعه می‌کنیم و هدف ما رساندن هرچه سریع‌تر بازی به پلتفرم مورد نظر شما است. در طول توسعه‌ی بازی ما با بهره‌گیری از همکاری‌های شرکت آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) و شرکت اپیک گیمز (Epic Games) توانستیم تا بازی را به کیفیتی که در حال حاضر شاهد آن هستید برسانیم.

ساخته‌ی جدید شرکت آناپورنا اینتراکتیو شما را به جستجو و کاوش در فضای رازآلود منظومه شمسی می‌برد، جایی که شما تا زمانی که اکسیژن کافی برای تنفس دارید و به دست هیولاهای عجیب و غریب کشته نشده‌اید می‌توانید اکتشاف خود را در این جهان ادامه دهید. در صورت کشته شدن، بازی شما را به روستایی که بازی از آنجا آغاز می‌شود باز می‌گرداند و شما باید اکتشافات خود را از سر بگیرید؛ جهان بازی نیز در این مدت دست‌خوش تغییرات گوناگونی شده است تا باعث شود انگیزه‌ی کافی برای جستجو در مکان‌هایی که حتی پیش از مرگ آنجا بوده‌اید را داشته باشید.

با اینکه طبق گفته‌های اخیر شرکت سازنده‌ی بازی انتظار داشتیم عنوان Outer Wilds در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شود ولی هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی اعلام نشده است. در صورت تمایل می‌توانید ویدیو‌ی معرفی بازی را از این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید