دومین قسمت از لایواستریم State of Play سونی را از اینجا ببینید [به‌روزرسانی: تمام شد]

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۰

به‌روزرسانی: بالاخره دومین قسمت از لایواستریم State of Play سونی نیز به پایان رسید و در جریان آن، شاهد معرفی بازی‌های جدید، و انتشار تریلرهای جدیدی از عناوین قبلاً معرفی شده بودیم. مهم‌ترین لحظه این برنامه زنده بدون شک، انتشار جدیدترین تریلر بازی Final Fantasy 7 بود. همچنین تاریخ عرضه نسخه بازسازی شده عنوان MediEvil برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز مشخص شد. از سوی دیگر، بازی‌های Predator: Hunting Grounds، بازی Away و Riverbond نیز معرفی شدند. برای مشاهده تمامی اخبار منتشر شده در این برنامه، می‌توانید از این نشانی استفاده کنید.

متن اصلی: شرکت سونی این هفته خبر از برگزاری یک لایواستریم State of Play دیگر داد که در جریان آن، شاهد اخبار و معرفی‌های جدیدی خواهیم بود. نخستین قسمت از این برنامه تنها ۱۰ دقیقه زمان داشت و در جریان آن، شاهد نسخه بازسازی شده بازی MediEvil برای کنسول پلی‌استیشن ۴ بودیم. جدیدترین قسمت از این برنامه اینترنتی، امروز، ساعت ۲:۳۰ بامداد پخش خواهد شد. در ادامه می‌توانید از زمان دقیق و نحوه تماشای این لایواستریم مطلع گردید.

این دومین قسمت از لایواستریم State of Play است. برنامه‌ای که تقریباً مشابه برنامه نینتندو دایرکت شرکت نینتندوست و در جریان آن، شرکت سونی از برنامه‌های خود برای کنسول‌های پلی‌استیشن رونمایی می‌کند. نخستین قسمت از این لایواستریم در ماه مارس امسال برگزار شد و تقریباً هشت بازی جدید در آن معرفی گردیدند. این اخبار شاهد معرفی بازی‌های جدید برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر از جمله معرفی بازی Iron Man VR و عرضه نسخه واقعیت مجازی عنوان No Man Sky از طریق یک به‌روزرسانی می‌شد.

ساعت و تاریخ برگزاری لایواستریم State of Play سونی

جمعه ۲۰ اردیبهشت ماه – ساعت ۰۲:۳۰ بامداد به وقت تهران

اگرچه هنوز مشخص نیست که در جریان این برنامه، شاهد چه نوع اخباری خواهیم بود، اما طبق اعلام شرکت سونی، قرار نیست که اطلاعات و جزئیات جدیدی از کنسول نسل بعدی این شرکت از طریق این لایواستریم منتشر گردد. از آنجایی که سونی قصد ندارد اطلاعات بیشتری از کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر کند، جالب توجه است که چه برنامه‌هایی برای دومین قسمت از برنامه State of Play تدارک دیده است.

برنامه State of Play از آن جهت قابل اهمیت است که شرکت سونی مدتی پیش به صورت رسمی اعلام کرد که برای نخستین بار قصد ندارد در رویداد جهانی E3 شرکت کند. هرچند سونی قرار نیست در E3 2019 شرکت کند، اما آن‌ها از انتشار جزئیات بیشتر از برنامه‌ها و محصولات خود امتناع نکرده‌اند و مدتی پیش، نخستین جزئیات رسمی از کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر گشت و احتمالاً State of Play، محفل مناسبی برای مشخص شدن تاریخ انتشار بازی‌های بزرگ این شرکت یعنی The Last of Us Part 2 و Death Stranding و غیره باشد.

دومین قسمت از لایواستریم State of Play سونی را می‌توانید از زیر به صورت زنده و آنلاین مشاهده کنید:

Watch live video from PlayStation on www.twitch.tv

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید