Gear Score بازی The Division 2 افزایش پیدا نخواهد کرد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

مدتی است که عنوان پرطرفدار Tom Clancy’s The Division 2 در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته و توجه‌ی افراد زیادی را به سوی خود جذب کرده است. در جریان جدیدترین اخبار بازی‌های ویدئویی، اعلام شده است که به‌زودی به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Tom Clancy’s The Division 2 منتشر خواهد شد که البته تغییراتی که برای مقدار لوت بازی در نظر گرفته شده بود در بازی اعمال نخواهد شد.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، استودیوی سازنده اعلام کرده است که مقدار Gear Score بازی به عدد ۵۱۵ افزایش نخواهد داشت و همان مقدار اولیه‌ی خود یعنی ۵۰۰ را حفظ خواهد کرد. در گذشته اعلام شده بود که این افزایش همراه با سومین Title Update، در بازی Tom Clancy’s The Division 2 اعمال خواهد شد اما به نظر می‌رسد که استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) از انجام این کار منصرف شده است.

آن‌ها در پیامی اعلام کردند:

همیشه خواسته‌ی ما برای بازی‌بازان و کاربران این بوده که آن‌ها بیشترین لذت را از بازی‌های ساخته شده ببرند و آن گونه که دوست دارند در بازی پیشروی کنند. پس از بحث‌ها و صحبت‌های بسیاری که در مورد تغییر مقدار لوت و Gear Score بازی انجام شد به این نتیجه رسیدیم که علی رغم تغییرات بزرگی که به واسطه‌ی سومین Title Update در بازی اعمال می‌شود، تغییر مقدار Gear Score بازی، ایرادات و مشکلاتی را به بار خواهد آورد.

پس از بررسی‌های انجام شده، معلوم شد که آیتم‌های مرتبط با Gear Score 500، پس از افزایش این مقدار، با مشکل رو به رو خواهند شد و از دور خارج می‌شوند. در همین راستا، تمامی فعالیت‌ها و پیشرفت‌های شما با این آیتم‌ها به هدر خواهد رفت. به همین دلیل، ما قصد نداریم تا کارهای شما بیهوده به‌ نظر برسند و به همین دلیل، از تغییر این بخش منصرف شدیم.

همان‌طور که مشاهده کردید استودیوی مسیو قصد تغییر مقدار Gear Score بازی را ندارد. شاین ذکر است که طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بهبودهایی در آیتم‌های Gear Score 500 بازی به واسطه‌ی به‌روزرسانی جدید انجام خواهد شد که تجربه‌ی بهتر و منحصر به فردی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهند.

بازی The Division 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم محمد آریامقدم با عنوان «شکوه فراموش شده، ابرقدرت سقوط کرده» را از طریق این لینک مطالعه کنید. تماشای هایلایت اختصاصی گیمفا از این بازی نیز می‌تواند شما را در خرید بازی کمک کرده و نکاتی را که باید پیش از خرید این عنوان بدانید را به شما گوش زد کند. در پایان شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی به مطالعه‌ی مصاحبه منتشر شده از توسعه‌دهندگان بپردازید که در طی آن در خصوص تغییرات نسبت به نسخه‌ی قبل، گیم‌پلی و… بحث می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید