براساس گفته‌ی AMD کنسول‌های نسل بعد در سال ۲۰۲۰ معرفی می‌شوند

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

اخبار کنسول‌های نسل بعد با سرعت بسیار زیادی در حال انتشار هستند و هر روز با اعلام مواردی جدید همه‌ی ما شگفت‌زده می‌شویم، اما ممکن است برای برخی سوال باشد که چه زمانی می‌توانیم مدل‌های واقعی این کنسول‌ها را مشاهده کنیم. اخیرا سونی اعلام کرد تا دوازده ماه آینده شاهد پلی‌استیشن ۵ نخواهیم بود. اما امروز اطلاعات جدیدی منتشر گردید که برپایه‌ی آن پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس بعدی احتمالا در سال ۲۰۲۰ معرفی خواهند شد.

براساس گزارش مالی AMD و گفته‌ی لیسا سو، این کمپانی با سونی شراکت‌هایی داشته و پیش‌بینی می‌کند که از نظر تجاری در سال ۲۰۲۰ رشد چشم‌گیری خواهد داشت. سو در ادامه عنوان کرد:

در سال ۲۰۱۹ به مقدار قابل توجهی میزان تجارتمان کاهش خواهد بافت اما بعد از ورود به سال ۲۰۲۰ همین مقدار به‌طور بسیار چشم‌گیری افزایش یافته و تمام خسارت‌های سال ۲۰۱۹ جبران می‌شود.

ما از همکاری خود با شرکت سونی بسیار راضی هستیم و همکاری خود را با این شرکت برای نسل بعدی گسترش می‌دهیم.

باتوجه به موارد بالا احتمالا این شرکت به غیر از سونی با مایکروسافت هم شراکت‌هایی خواهد داشت. اخیرا مدیر AMD به تفصیل دریاره روابط بین این کمپانی و سونی صحبت کرده است. در هرصورت باتوجه به موارد عنوان شده به‌نظر می‌رسد به‌زودی کنسول‌های نسل بعد معرفی خواهند شد. در پایان از شما دعوت می‌کنیم سایر اخبار مربوط به پلی‌استیشن ۵ را در اینجا مطالعه کنید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این مسئله چیست؟ به نظر شما AMD چه مقدار در میزان موفقیت پلی‌استیشن ۴ نقش داشته؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید