نسخه‌ی فیزیکی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist به‌زودی منتشر خواهد شد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

شرکت کونامی (Konami) به تازگی از عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution خبر داده است که در آینده‌ای نزدیک در اختیار بازی‌بازان و طرفداران آن قرار خواهد گرفت. اطلاعات بیشتر در این مورد را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

حدود یک هفته از انتشار بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution برروی کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن می‌گذرد. ظاهرا دراین مدت کوتاه بسیاری از دارندگان این کنسول از این عنوان استقبال خوبی کرده‌اند. البته در گذشته نیز شاهد عرضه‌ی نسخه‌های دیگری برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بودیم. تصاویری از این بازی را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

این عنوان قرار است تابستان امسال برروی همین کنسول در سایر مناطق نیز در دسترس قرار گیرد که هنوز هم اطلاعاتی در خصوص تاریخ دقیق انتشار و قیمت آن عرضه نشده است. خبر خوب از سوی تیم سازنده این است که این بازی به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. همچنین مطلع شدیم که آخر همین ماه اخبار بیشتری در مورد این عنوان منتشر خواهد شد که آن‌ها را به اطلاع شما می‌رسانیم. در پایان می‌توانید تریلری از بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist را در این صفحه تماشا کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید