بازی Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered Edition برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

سال گذشته شرکت THQ Nordic نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Red Faction: Guerilla را برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر کرد. این ناشر امروز اعلام کرده است که قصد دارد بازی خود را برروی کنسول هیبریدی شرکت نینتندو نیز عرضه کند.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی این ناشر بزرگ، بازی Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered Edition تابستان امسال برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این اولین بار است که یکی از نسخه‌های سری Red Faction: Guerrilla برای یکی از کنسول‌های نینتندو عرضه می‌شود. اگرچه این بازی تا حد زیادی به نسخه‌ی عرضه شده برروی کنسول‌ها و پلتفرم‌های دیگر شباهت دارد ولی همچنان شاهد تفاوت‌هایی نیز بین آن‌ها خواهیم بود.

شاید تفاوت اصلی نسخه‌ی نینتندو سوییچ با دیگر نسخه‌ها، اضافه شدن ویژگی کنترل حرکتی (Motion Control) باشد. شما می‌توانید این ویژگی را در زمان تجربه‌ی بازی در حالت دستی کنسول فعال کنید. گزینه‌ها و حالت‌های جدیدی نیز به بازی اضافه شده‌اند که به عملکرد و گرافیک بازی برروی این کنسول مربوط می‌شوند.

شما می‌توانید لیست کامل ویژگی‌های اختصاصی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی را در ادامه مشاهده کنید.

  • یک گزینه برای انتخاب بین عملکرد بهتر و گرافیک بهتر به بازی اضافه شده است.
  • گرافیک بازی به صورت کامل بازسازی شده است. بافت‌ها و ویژگی‌های گرافیکی کاملا بازسازی شده‌اند.
  • پردازش سایه‌ها در بازی بهبود یافته است.
  • نورپردازی بازی بهبود یافته است.
  • Shaderها و ویژگی Postrocessing دوباره طراحی شده‌اند.
  • گزینه‌ی Motion Control برای بهبود کیفیت نشانه‌گیری در زمان تجربه‌ی بازی در حالت دستی به بازی اضافه شده است.

به نظر می‌رسد شرکت THQ Nordic زمان و انرژی زیادی را صرف پورت بازی Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered Edition برروی کنسول نینتندو سوییچ کرده است که خبر بسیار خوبی برای هواداران به شما می‌رود. نسخه‌ی اصلی این بازی یکی از عناوین موفق نسل قبل بود و تجربه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن برروی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ خالی از لطف نخواهد بود.

شما می‌توانید ویدئوی معرفی نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید