زمان دقیق برگزاری کنفرانس شرکت اسکوئر انیکس در E3 امسال مشخص شد

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

E3 به طور حتم یکی از پربیننده‌ترین و مورد انتظارترین نمایشگاه‌ها در صنعت بازی‌های ویدئویی است. سالانه میلیون‌ها نفر این مراسم را به صورت زنده تماشا کرده و یا در آن حضور پیدا می‌کنند. بسیاری از توسعه دهندگان و ناشران بزرگ بازی‌های ویدئویی این فرصت را غنیمت شمرده و از این نمایشگاه برای معرفی محصولات جدید و جذب هواداران بیشتر استفاده می‌کنند. شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) نیز یکی از همین ناشرین است. این شرکت تایید کرده است که به رسم سال‌های گذشته در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد.

این ناشر بزرگ وعده‌ی یک «لاین‌آپ و عناوین بسیار هیجان‌انگیز» را به هواداران داده است. کنفرانس اختصاصی این شرکت در روز ۲۰ خرداد ماه سال جاری (۱۰ ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی) راس ساعت پنج و نیم صبح به وقت تهران (۶ عصر به وقت اقیانوسیه) برگزار خواهد شد. اگرچه اطلاعات دقیق مربوط به کنفرانس این شرکت منتشر نشده ولی می‌توانیم برخی از عناوینی که ممکن است در این مراسم حضور داشته باشند را حدس بزنیم.

استودیوی لومینس پروداکشنز (Luminous Productions) که پیش از این وظیفه‌ی ساخت بازی Final Fantasy 15 را به عهده داشت در حال حاضر برروی یک آی‌پی AAA کاملا جدید کار می‌کند. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Final Fantasy 7 یکی از مورد انتظارترین عناوین شرکت اسکوئر انیکس بوده و ممکن است در این نمایشگاه حضور داشته باشد. تیم سازنده‌ی Final Fantasy 14 مدتی است که برروی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید این بازی کار می‌کند و احتمالا شاهد انتشار اطلاعات بیشتر از این بسته‌ی الحاقی در این مراسم خواهیم بود.

بهتر است بازی Babylon’s Fall را فراموش نکنید. این بازی که توسط استودیوی خوش‌نام پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) ساخته می‌شود، سال گذشته معرفی شد ولی هنوز اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. با توجه به این که این بازی هنوز برای عرضه در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است، احتمالا در این نمایشگاه حضور پرشوری خواهد داشت.

شرکت اسکوئر انیکس پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد بازی‌ها جدید زیادی را در سال ۲۰۱۹ معرفی کند. باید منتظر ماند و دید این شرکت چه تعداد از این عناوین را در مراسم E3 معرفی خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید