اولین تریلر رسمی از بازی Mordhau منتشر شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

Mordhau یک بازی چندنفره‌ی قرون وسطایی است که توسط استودیوی Triternion توسعه می‌یابد. این بازی ۶۴ بازی‌باز را در نقش سربازان در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. استودیوی سازنده اولین تریلر رسمی از این بازی را امروز با هواداران به اشتراک گذاشته است.

این تریلر بیشتر برروی مبارزات بازی تمرکز دارد. طبیعی است که در این ویدئو شاهد استفاده از شمشیر و سپر هستیم. البته این‌ها تنها سلاح‌های بازی نیستند. در این ویدئو شاهد وجود سلاح‌های دیگری مانند گرز و نیزه نیز هستیم. در بخشی از تریلر شاهد شلیک شدن یک تیر توسط تیر و کمان به سر یکی از سربازان نیز هستیم.

تیم سازنده اطلاعاتی از حالت‌های مختلف بازی را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته است. در کنار حالت استاندارد Deathmatch، شاهد یک حالت جدید به نام Frontline نیز هستیم. در این حالت، سلاح‌هایی مانند منجنیق نیز به نقشه اضافه شده و هر بازی‌باز همانند یک جنگ واقعی تنها یک جان خواهد داشت.

علاوه بر حالت‌های تیمی یاد شده، شاهد وجود یک حالت بتل رویال ۶۴ نفره نیز در این بازی خواهیم بود. در کنار حالت‌های PVP، یک حالت Horde با هدف کار تیمی و مبارزه با هوش مصنوعی نیز در بازی در نظر گرفته شده است.

بازی Mordhau در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه سال جاری (۲۲۹ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اولین تریلر رسمی این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P و نرخ فریم ۶۰ | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید