آماری از فروش بازی Mordhau منتشر شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

استودیوی تریترنیون (Triternion) پس از معرفی و انتشار بازی جذاب Mordhau، به تازگی اطلاعاتی در خصوص فروش این عنوان را در دسترس بازی‌بازان و طرفداران قرار داده است که می‌تواند جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید جزئیاتی در خصوص این آمار را مشاهده کنید.

Mordhau از سری عناوین جذاب به سبک مبارزه‌ای است که حدودا یک ماه پیش در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت. داستان این بازی اتفاقات قرون وسطی را روایت می‌کند و شما باید با استفاده از سلاح‌هایی مانند شمشیر، گرز و سپر و همچنین مهارت‌هایی که در اختیار دارید به جنگ با رقبا رفته و با تلاش فراوان پیروز از میدان خارج شوید. مطمئنا بخش بتل رویال این عنوان تا این لحظه بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کرده است. در این بخش شما در نقش یکی از ۶۴ سربازی که وارد میدان جنگ می‌شود، باید در نهایت جان سالم به در برده و اوقات هیجان‌انگیزی را برای خود رقم بزنید. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید اولین تریلر رسمی آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.

به نقل از سازندگان، از زمان انتشار Mordhau تاکنون نزدیک به ۵۰۰ هزار نسخه از آن به فروش رفته که آمار جالبی برای تیم سازنده و طرفداران در این مدت کم است. این آمار نشان می‌دهد که نباید این بازی جذاب را دست کم گرفت و می‌توان آینده‌ی درخشانی برای آن متصور بود. همچنین برخی از مشکلات موجود در این عنوان در آینده به وسیله‌ی چند به‌روزرسانی حل خواهد شد. علاوه‌بر این، سازندگان درصدد هستند تا سرورهای جدیدی را برای برخی مناطق در دسترس قرار دهند. اگر شما نیز از طرفداران عناوین به این سبک هستید، Mordhau را هرگز از دست ندهید.

0
0
PC
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید