تریلر جدید Sea of Thieves، حالت Fishing این بازی را نشان می‌دهد

۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

به مناسبت سالگرد یک سالگی بازی Sea of Thieves، تا اواخر این ماه، یک بهینه‌ساز بزرگ برای آن عرضه خواهد شد. این به‌روزرسانی حاوی محتوای داستانی و همچنین حالت PvP Arena می‌شود. علاوه بر آن‌ها، شاهد عرضه حالت Fishing نیز خواهیم بود که اخیراً کانال یوتیوب سازنده این بازی یعنی استودیوی بازیسازی ریر (Rare)، یک ویدئو منتشر کرده است که به بررسی این حالت جذاب می‌پردازد.

این به‌روزرسانی این امکان را به شما می‌دهد تا با استفاده از میله و زوبین مخصوص صید نهنگ، به ماهیگری بپردازید و در عین حال بتوانید آن‌ها را ارتقاء دهید. گفتنی‌ست که در این حالت، راه‌های زیادی برای بدست آوردن پولِ درون بازی و موجوداتِ داخل دریا وجود دارد چراکه مشخص نیست در دریای بی‌کران عنوان Sea of Thieves، چه چیزهایی انتظارتان را می‌کشند. این ویدئو را از انتهای همین خبر می‌توانید مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

بازی Sea of Thieves در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. بهینه‌ساز Anniversary Celebration این بازی در تاریخ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه (۳۰ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای دو پلتفرم مقصد بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی منتشر شده از آن در وب‌سایت گیمفا، تحت عنوان «دریا متعلق به دزدان دریاییست | نقد و بررسی Sea of Thieves» به قلم «محمد آریامقدم» را از این نشانی مطالعه کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید