بازی Borderlands 3 دارای حالت دو نفره است + تصویر احتمالی روی جلد

۱۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

به تازگی، اطلاعات زیادی از بازی Borderlands 3 منتشر شده است. جالب آن که بدانید این بازی نیز همانند نسخه‌های قبلی دارای قابلیت دو نفره بازی کردن به صورت اسپلیت اسکرین (Split-Screen) و البته به صورت آنلاین است. علاوه بر این مورد، از طرح روی جلد این بازی نیز رونمایی شده، که دیوانه‌وار و بسیار زیبا است.

شاید در کنار بازی‌های شوتری همانند سری Call of Duty، به یک مجموعه که بتوان دیوانه‌وار تنها به قلع و قمع کردن دشمنان پرداخت، نیاز باشد. منظورمان یک بازی همانند Doom نیست که خشونت بالایی داشته باشد، بلکه یک بازی شوتر اول شخص که بتواند فانتزی ایده‌آل و در عین حال جدیتی خاص را به بازی‌باز تحویل دهد. در این لحظه است که بدون شک نام سری Borderlands به ذهن بازی‌بازان خطور می‌کند: یک بازی شوتر با گیم‌پلی روان و خاص، داستانی که همراه با تکه‌های طنز است و البته گرافیک سل‌شید و دنیایی جذاب که امضای این سری شده‌اند.

قطعا لذت بازی به همراه دوستان و آشنایان چندین برابر بیشتر از حالت تک‌نفره است. همانند نسخه‌های قبلی، در این شماره نیز شما می‌توانید به صورت اسپلیت اسکرین و البته آنلاین به همراه دوستانتان به تجربه‌ی این عنوان بپردازید. البته این حالت بسیار پیشرفته‌تر از قبل شده است. برای مثال، اکنون بازی به صورت بالانس‌ شده برای بازیکنان تجهیزات مختلفی را مهیا می‌کند؛ یعنی اگر سطح شما خیلی بالا و سطح دوستتان پایین باشد، تجهیزاتی که از کشتن دشمنان به دست می‌آورید، دارای تعادلی نسبی هستند که هر دوی شما بتوانید از آنان استفاده کنید. از طرفی دیگر، مشکل تجربه‌ی یک بازی به صورت دو نفره آن است که اگر شما یکی از تجهیزات به دست آمده از دشمنان را بردارید، دوستتان از آن محروم می‌ماند. اکنون اگر دوستتان یک مورد را از روی زمین بردارد، برای شما نیز آن وسیله در بخش Inventory خواهد آمد. البته می‌توانید این قابلیت را خاموش نیز کنید.

مبحث دیگر، تصویر روی جلد یا به اصطلاح باکس‌آرت این بازی است، متاسفانه هنوز به صورت رسمی معرفی نشده و تصویری که مشاهده می‌کنید، تصویر احتمالی است که در توییتر و شبکه‌های اجتماعی بر سر زبان‌ها افتاده است. هر کدام از نسخه‌های قبلی این مجموعه دارای تصاویری مفهومی و جالب در راستای دیوانگی که در این بازی جریان دارد، بودند. ولی حساب نسخه‌ی سوم این مجموعه به کلی جدا است. تصویر روی جلد آن به راحتی برترین تصویر در کل این سری محسوب می‌شود. تصویر این نسخه شامل یکی از شاخص‌ترین دشمنان شما است درحالی که لباسی شبیه به حضرت مسیح به تن دارد و سه انگشتش را به نشانه‌ی سومین شماره از این سری به سمت بازی‌باز گرفته است. هنوز این که تا چه حد با مسائل دینی در این بازی مواجه باشیم، مشخص نیست ولی در تریلر اول نیز بعضی سایت‌های معتبر مسائلی مربوط به این حیطه کشف کرده‌اند. شما می‌توانید طرح روی جلد این بازی را در قسمت زیر مشاهده کنید.

برای انتشار این بازی تاکنون به تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹) اشاره شده است. همچنین این احتمال وجود دارد که بازی در هنگام عرضه، در انحصار فروشگاه اپیک گیمز باشد.

0
0
برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید