تریلری از گیم پلی بخش بتل رویال Battlefield V منتشر شد

۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

کمتر از چند روز دیگر تا انتشار حالت بتل رویال بازی Battlefield V باقی مانده و حال به تازگی استودیوی دایس (DICE)، تریلری از گیم پلی این بخش منتشر کرده است.

مدتی قبل بود که دایس با انتشار تریلری سینماتیک، به طور رسمی از تاریخ انتشار این بخش رونمایی کرد. این حالت قرار است به صورت رایگان در تاریخ دوشنبه ۵ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۲۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی)، در دسترس قرار گیرد. با توجه به نزدیکی زمان انتشار این بخش، این استودیو به تازگی ویدئویی از گیم پلی Firestorm که توسط استودیوی کرایترین (Criterion) ساخته شده، منتشر کرده است که بخش‌های مختلفی نظیر وسایل نقلیه، جمع‌آوری منابع و مهمات و … را نشان می‌دهد.

در این ویدئو ابتدا شاهد بخش‌های مختلف نقشه هستیم که طبق گفته‌ی سازندگان بزرگترین نقشه‌ای است که تاکنون در سری بازی‌های Battlefield شاهد بوده‌ایم. در ادامه وسایل نقلیه‌ی مختلف زمینی و هوایی را شاهد هستیم که از ۱۷ نوع مختلف هستند و به نظر می‌رسد نسبت به دیگر بازی‌های بتل رویال، در این بازی به تعداد بیشتری وسیله‌ی نقلیه وجود خواهد داشت. آیتم‌های مختلف از سه نوع Rare ،Common و Epic هستند. همچنین صندوق‌های مختلفی وجود خواهد داشت که آیتم‌های موثر و قدرتمندی در آن‌ها وجود دارد که البته برای باز کردن این صندوق‌ها باید ریسک آن را بپذیرید. در انتها شاهد آیتم‌ها و موارد مختلفی هستیم که به صورت جعبه‌های Supply Drops، به منطقه‌ی نبرد وارد می‌شوند. شما می‌توانید در ادامه ویدئوی مربوطه را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Battlefield V در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌اسیتشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان، نقد و بررسی منتشر شده توسط گیمفا را از این نشانی مطالعه کنید. اگر هنوز این بازی را تهیه نکرده‌اید، تماشای هایلایت و تحلیل فنی این بازی می‌تواند شما را در تصمیم‌گیری یاری کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید