عملیات جدید مامور ۴۷ طی هفته آینده

۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

مامور۴۷ به سنگاپور خواهد رفت تا اشخاصی را با تک‌تیرانداز از بین ببرد. درواقع قرار است استودیوی ای او اینتراکتیو (IO Interactive) هفته‌ی آینده یک نقشه‌ی مخصوص تک‌تیراندازی برای Hitman 2 منتشر کند. نقشه‌ی جدید فقط یکی از بخش‌های این بسته‌الحاقی است. براساس گزارش‌هایی این بسته به تدریج منتشر می‌شود. با خرید این بسته‌الحاقی به‌ راحتی و بدون هیچ مشکلی می‌توانید نقشه جدید را به‌علاوه تمامی مواردی که شامل این بسته‌اند اما بعدا عرضه خواهند شد را دانلود و از آن‌ها استفاده کنید.

در این نقشه جدید سازمانی جنایتکار  زوجی را گروگان گرفته‌اند. شما باید مکانی مناسب برای نشانه‌گیری و تک‌تیراندازی پیدا کنید و منتظر بمانید تا اهداف شما در موقعیتی مناسب قرار بگیرند و سپس به اهداف خود تیراندازی کنید.

به غیراز این نقشه شما به اسلحه‌ای جدید، بخش چند نفره تک‌تیراندازی و اکتشافات (discoveries) جدید دست خواهید یافت.

بازی Hitman 2 بهترین عنوان سبک مخفی‌کاری سال ۲۰۱۸ به حساب می‌آید بنابراین انتظار داریم تا همه‌ی ماموریت‌های جدید این بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز باشند. این بسته الحاقی قرار است در روز سه‌شنبه ۶ فروردین (۲۶ مارس) منتشر شود. در زیر می‌توانید تریلر مربوط به این ماموریت جدید را مشاهده کنید. همچنین برای مطالعه نقدوبررسی این بازی اینجا را کلیک کنید.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p  /  لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  /  لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با نقشه جدید این بازی چیست؟ به‌نظر شما این ماموریت جدید به اندازه کافی جذاب خواهد بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید