بازی Slime Rancher به صورت رایگان در اپیک گیمز عرضه شد

۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

استودیوی مونومی پارک (Monomi Park) در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که عنوان جذاب Slime Rancher از هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است.

Slime Rancher از سری عناوین ماجراجویی و اعتیاد‌آور است که شما در یک مزرعه وظیفه‌ی جمع‌آوری اسلایم‌ها با استفاده از سلاح‌های گوناگون را برعهده دارید. این عنوان تقریبا سه سال پیش برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد و طولی نکشید که شاهد استقبال نسبتا خوب طرفداران این سبک از آن بودیم. همانطور که می‌دانید، در این بازی بیش از ۱۵۰ اسلایم و چند حالت مختلف پیش روی شما خواهد بود تا ساعت‌ها سرگرم شوید.

اوایل اسفند ماه مطلع شدیم که این بازی برای اپیک گیمز به صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد که جزئیات بیشتر را می‌توانید از طریق این صفحه بخوانید. حال Slime Rancher از امروز تا تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۸ (۲۱ مارس) در این فروشگاه قابل دسترسی است. این بازه‌ی زمانی فرصتی مناسب برای بازی‌بازانی است که هنوز موفق به تجربه‌ی این عنوان نشده‌اند. همچنین برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید