بازی Cyberpunk 2077 تا تکمیل شدن فاصله‌ی زیادی دارد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

همانطور که اطلاع دارید شب گذشته تریلری از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد. جهت مشاهده و مطالعه جزئیات مربوط به این تریلر اینجا را کلیک کنید.

سی‌دی پراجکت (CD Projekt) هفته گذشته اعلام کرد این بازی در رویداد E3 امسال خبر غافلگیر کننده‌ای برای هواداران این بازی ندارد؛ چراکه این بازی در رویداد E3 2018 هم حضور داشته باتوجه به گفته‌های این استودیو، می‌توان اینگونه برداشت کرد که احتمالا این بازی تا اواخر امسال و یا اوایل سال آینده عرضه می‌شود. اما باید اضافه کنیم تعیین تاریخ انتشار برای این بازی شاید کمی زود باشد چراکه در تریلر منتشر شده ضعف‌هایی از این بازی دیده شده که نشان می‌دهد هنوز ساخت آن به پایان نرسیده و باید کارهای زیادی برای این بازی انجام شود.

تقریبا یک سال پیش یک گیم‌پلی ۴۸ دقیقه‌ای از این بازی منتشر شد که در طی این گیم‌پلی مشخص شد Cyberpunk 2077 یک بازی اول شخص است. پس از انتشار این گیم‌پلی سوالاتی برای کاربران ایجاد شد که چرا سی‌دی پراجکت برای اولین‌بار نمای اول شخص را برای این بازی انتخاب کرده و یا چرا این شرکت پس از انتشار اولین تریلر گیم‌پلی از این بازی سکوت کرده است. این بازی روایتی از ۶۰ سال آینده در سبک نقش‌آفرینی دارد اما در یک بازه‌ی زمانی موازی پیش می‌رود.

این مسئله به تیم سازنده اجازه داده تا یک بازی جذاب را ایجاد کنند که مورد توجه بسیاری از بازی‌بازان قرار بگیرد و برای تغییر محیط بازی‌های ویدیویی گزینه‌ای مناسب باشد.

واکنش‌ها به معرفی اولیه Cyberpunk 2077 در رویداد E3 2018 تقریبا مثبت بود و سی‌دی پراجکت توانست بیش از صد جایزه در همان معرفی اولیه دریافت کند. درهرصورت باتوجه به ویدیوها و تریلرهای جدید منتشر شده از این بازی، سازندگان نکته‌ی جدیدی به ما نشان نداده و درواقع همان مسائل و موارد قبلی را در یک محیط جدید بازگو کرده‌اند.

در تریلر منتشر شده راوی عنوان کرد:

به‌زودی رمز و رازهای این بازی به پایان خواهد رسید اما هنوز بازی به‌طور کامل آماده نشده و باید کارهای زیادی برای این بازی انجام شود. درمورد تاریخ معرفی هم عنوان شد زمانی بازی معرفی می‌شود که آماده باشد.

برای مطالعه‌ی سایر اخبار مربوط به Cyberpunk 2077 اینجا را کلیک کنید.

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با این بازی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910(8 رای, میانگین آرا 8٫88 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید