جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Path of Exile معرفی شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵

به تازگی جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Path of Exile با نام Synthesis معرفی شده که در قالب یک به‌روزرسانی تازه، به دست کاربران خواهد رسید. از سویی دیگر شاهد ایجاد تغییراتی مهم در گیم‌پلی هستیم.

بازی Path of Exile برای اولین بار در تاریخ ۱ آبان سال ۱۳۹۲ (۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۳)، توسط استودیو بازی‌سازی گریاندینگ گیر گیمز (Grinding Gear Games) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. سپس با گذشت مدت زمانی، این بازی به دست کاربران کنسول ایکس‌باکس وان نیز رسید. این اثر در دسته‌ی عناوین نقش آفرینی قرار می‌گیرد و به طور کاملا رایگان، در دسترس عموم قرار دارد. از زمان انتشار بازی تا حالا، شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلفی برای این اثر بودیم و به همین علت، بازی در حال حاضر از محتویات و جزئیات کاملی برخوردار است.

در جریان همین موضوع، به تازگی بسته‌ی الحاقی جدید بازی با نام Synthesis معرفی شده است و تغییرات مهمی را با خود همراه دارد. به طور دقیق‌تر، سیستم جادو یا به اصطلاح Spell بازی با تغیراتی رو به رو شده و عملکرد آن بهبود یافته است. کارگردان اصلی این اثر یعنی کریس ویلسون (Chris Wilson)، اعلام کرد که کاربران باید به زودی شاهد ایجاد تغییرات بسیار مهم در بخش لیگ بازی باشند. در جریان این موضوع، کاربران قادر خواهند بود تا با شخصیت قبلی خود به این لیگ وارد شده یا یک شخصیت کاملا جدید را با ویژگی‌ها و خصوصیات تازه طراحی کنند.

از دیگر ویژگی‌های این بسته‌ی الحاقی که در قالب یک به‌روزرسانی به کاربران ارائه می‌شود، می‌توان به تغییرات جدید در بخش داستانی اصلی بازی اشاره کرد که البته بیشتر این تغییرات، مربوط به سیستم جادو و مبارزات خواهد بود. کمپین داستانی جداگانه‌ی Synthesis، مراحل تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند و کاربران می‌بایست خاطرات شخصیتی به نام کاواس (Cavas) را زنده کنند. از سویی دیگر، ۲۶ عدد آیتم جدید در دسته‌های مختلف مثل زره‌ها، سلاح‌ها، جادوها، لباس‌ها و سایر تجهیزات جنگی، به دست کاربران می‌رسد. قابلیت جدید دیگر، Memory Map نام دارد و کاربران می‌توانند با جمع آوری و یافتن قطعه‌های مختلف Memory، به نقاط جدیدی از نقشه‌ی بازی دسترسی پیدا کنند.

بازی Path of Exile در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس است و در ماه مارس به دست کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌رسد. بسته‌ی الحاقی جدید Synthesis نیز در تاریخ ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۸ مارس ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد. در ادامه میت‌وانید نگاهی به مصاحبه‌ی جدید سازندگان در رابطه با انتشار این اثر برای کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و …. داشته باشید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید