شرکت THQ Nordic استودیوی سازنده‌ی Kingdom Come Deliverance را خریداری کرد

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
روند ساخت بازی Kingdom Come: Deliverance به خوبی پیش می‌رود

شرکت THQ Nordic از خریداری وارهورس (Warhorse)، استودیوی سازنده‌ی بازی Kingdom Come Deliverance خبر داد.

اوایل امروز شرکت اتریشی THQ Nordic در کنفرانسی خبری از خرید استودیوی وارهورس و تمام حقوق مربوط به بازی Kingdom Come Deliverance خبر داد.

می‌توانید در قسمت زیر به مطالعه صحبت‌های لارس وینگِفورس (Lars Wingefors)، مدیرعامل شرکت THQ Nordic بپردازید.

استودیوی وارهورس یکی از برترین استودیوی‌های مستقل اروپا است و من مفتخرم تا اضافه شدن آن‌‌ها به گروه THQ Nordic را تبریک بگویم.

از زمان عرضه‌ی Kingdom Come Deliverance در سال گذشته، این بازی موفق به فروش ۲ میلیون نسخه شده است که موفقیت بزرگی محسوب می‌شود. من مشتاقانه به دنبال کار با بنیان‌گذاران آن هستم تا بتوانند با داشتن آزادی عمل و خلاقیتی فوق‌العاده به مدیریت استودیو در سال‌های پیش رو بپردازند.

مارتین فرایوالسکی (Martin Frývalský)، مدرعامل استودیوی وارهورس هم در بیانیه‌ای به صحبت در مورد این موضوع پرداخته است.

اضافه شدن به جمع خانواده‌ی THQ Nordic، دستاوردی مهم برای استودیوی ما خواهد بود. ما به عنوان یک گروه کوچک با تعداد انگشت شماری از کارکنان که به اندازه کافی مشتاق پیوستن برای کار برروی این پروژه چالش برانگیز بودند، کار خود را آغاز کردیم. مهارت اعضای تیم ما، اعتماد و حمایت سرمایه‌گذاران و اشتیاق طرفدارانی که بازی Kingdom Come: Deliverance را در یک کمپین حمایت مالی، پشتیبانی کردند، به ما کمک کرد تا به عنوان یک استودیوی بین‌المللی رشد کنیم.

ما معتقدیم که پشتیبانی THQ Nordic به ما در ساخت بازی‌های هیجان‌انگیز برای مشتریان خود و گسترش مرزهای صنعت بازی‌سازی کمک می‌کند.

لازم به ذکر است که دنیل وَوِرا (Daniel Vávra) و مارتین کلیما (Martin Klíma)، خالقان استودیوی وارهورس در همان نقش سابق خود باقی می‌مانند. همچنین مارتین فرایوالسکی به عنوان مدیرعامل استودیوی وارهورس باقی خواهد ماند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید