تریلر جدیدی از بازی Total War: Three Kingdoms منتشر شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

به تازگی تریلری جدید از بازی Total War: Three Kingdoms منتشر شده که جزئیات فرقه‌ی تازه و ترسناک بازی را به تصویر می‌کشد.

چندی پیش استودیو بازی‌سازی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) و شرکت سگا (Sega) تریلری جدید از بازی Total War: Three Kingdoms با محوریت معرفی فرقه‌ی جدید آن، منتشر کردند. نام این فرقه‌ی جدید، فرقه یا به اصطلاح فکشن دونگ ژو (Dong Zhuo) است و به نظر می‌رسد که یکی از قدرتمند‌ترین و ترسناک‌ترین امپراتوری‌های موجود در بازی باشد. دونگ ژو، فرمانده و فرمان‌روای اصلی این فرقه خواهد بود که از شخصیتی بی‌رحم و خوف‌ناک برخوردار است. اساس اصلی حکومت وی، بر پایه‌ی بی‌رحمی و ایجاد وحشت میان مردم بنا شده و از این طریق، می‌تواند به آسانی بر مردم چین باستان حکومت کند. از سویی دیگر، لو بو (Lü Bu) پسر دونگ ژو، دست راست فرمانده و نقطه‌ی کلیدی این فرقه خواهد بود که ویژگی‌ها و توانایی‌های زیادی از پدر خود به ارث برده است. حتی می‌توان ادعا کرد که لو بو، بیشتر از پدرش در جنگ‌های مختلف، افتخار کسب کرده و افراد زیادی را به کام مرگ برده است. از لو بو به عنوان یکی از خطرناک‌ترین جنگجویان چینی یاد می‌کنند که هر فرقه‌ی موجود در بازی، اصلا دوست ندارد که با وی و پدرش یعنی دونگ ژو رو به رو شود.

طبق گفته‌ی سازندگان، بازی‌بازانی قادر خواهند بود به این فرقه دسترسی پیدا کنند که قبل‌تر از آن، یکی ارتش‌های آن را به تنهایی نابود کرده باشند. همچنین در صورتی که در بخش داستانی بازی، رتبه‌ی Emperor را به دست آورید، می‌توانید به طور کامل با این فرقه بازی کنید. برای آشنایی بیشتر با فرقه دونگ ژو، پیشنهاد می‌شود تریلر معارفه‌ی آن را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

از جدیدترین اخبار بازی Total War: Three Kingdoms، می‌توان به تاخیر دوماهه‌ی انتشار آن اشاره کرد که تیم سازنده‌ی بازی در این رابطه، اعلام کرد که به زمان و فرصت بیشتری برای ادامه دادن مراحل ساخت و توسعه‌ی بازی نیازمند هستند. در این حالت، بازی با کیفیتی بیشتر و در قالب نتیجه‌ای قابل قبول، به همگان ارائه می‌شود. به همین علت، بازی Total War: Three Kingdoms که قرار بود در تاریخ ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۷ مارس ۲۰۱۹ میلادی) به دست کاربران برسد، اکنون در ۲ خرداد ماه ۱۳۹۸ (۲۳ می ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. جزئیات این خبر در اینجا قابل مطالعه است. همچنین برای آشنایی با فرقه‌ی راهزنان بازی که از خطرناک‌ترین فرقه‌های بازی محسوب می‌شوند، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Milad_CH گفت:

    خیلی منتظرشم حیف که تاخیر خورد
    یه نکته رو هم خواستم یاد آوری کنم لوبو پسر خونده دونگ ژو هستش نه پسر واقعیش(لوبوبه نوعی قدرتمندترین فرمانده و جنگجوی اون زمان چین محسوب میشد و دونگ ژو برای بدست آوردن حمایت لوبو با پییشکش کردن طلا و مقام و قبول کردنش به عنوان پسر خوندش اون رو به سمت خودش جذب میکنه) در واقع هم لوبو دونگ ژو رو میکشه(یکی از وزرای دونگ ژو نقشه میکشه بین دونگ ژو و لوبو رو به کمک دختر خوندش شکراب میکنه سر همین دختره اخرش لوبو دونگ ژو رو میکشه)

    0
    0