تاریخ انتشار قسمت دوم Tides of War بازی Battlefield V مشخص شد

۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

طی چند روز اخیر استودیوی بازی‌سازی دایس (DICE)، اعلام کرد که قسمت دوم Tides of War هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد. با این حال، تقویم درون بازی Battlefield 5 تاریخ دقیق‌تری را برای عرضه‌ی این قسمت ارائه می‌دهد. با ما در ادامه همراه باشید.

طبق اطلاعاتی که از درون بازی به دست آورده شده است، قسمت دوم عنوان Tides of War در تاریخ پنجشنبه ۲۷ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۷ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران و هواداران قرار خواهد گرفت. این قسمت که با نام Lightning Strikes شناخته می‌شود، امکانات و مراحل جدیدی را برای بازی‌بازان در نظر گرفته است. شما در این قسمت اجازه خواهید داشت تا با تشکیل تیم‌های سه نفره با دوستانتان، در نقشه‌ها و فضاهایی نوین به مبارزه بپردازید و مراحل بخش مبارزات گروهی را با هیجانی بیشتر به اتمام برسانید.

علاوه بر این، قرار است تا دو بخش جدید دیگر نیز به بازی اضافه شود تا تجربه‌ای مهیج و بی‌نظیر را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. طی اخبار و اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی به‌روز شده‌ی بخش Rush و همچنین قسمت Squad Conquest، از آیتم‌هایی هستند که در آینده‌ای نه چندان دور عرضه خواهند شد.

حال اگر جزو کسانی هستید که برای مدتی طولانی سراغ سری بازی‌ Battlefield نرفته‌اید، قسمت دوم Tides of War می‌تواند بهانه‌ای برای تجربه‌ی جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی تیراندازی اول شخص باشد. بازی Battlefield 5 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس به مطالعه نقد و بررسی گیمفا با عنوان زنان هم در آزادی امروز جهان نقش دارند| نقد و بررسی بازی Battlefield V، بپردازید. علاوه بر این می‌توانید با مشاهده تحلیل فنی به بررسی عملکرد این بازی برروی پلتفرم‌های منتشر شده پی ببرید. همچنین هایلایت اختصاصی گیمفا جزئیات بسیاری از ویژگی‌‌های منحصر به فرد بازی در اختیار شما قرار می‌دهد.

آیا بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی قسمت دوم Tides of War با نام Lightning Strikes هستید؟ خبر خوب این است که شما بازی‌بازان و هواداران عزیز می‌توانید این قسمت جدید را طی هفته‌ی آینده تجربه کنید.

استودیوی دایس

چهارشنبه ۱۹ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۹ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی)

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید