گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ده میلیون ریال جایزه برای بهترین دست فرمون!

اخبار بازی
ده میلیون ریال جایزه برای بهترین دست فرمون!

«شتاب در شهر ۲» نام بازی ماشین سواری ایرانی‌است که توانست عنوان «بهترین بازی سال ۹۵» را نیز به خود اختصاص دهد.  این بازی جهان‌باز (Open-World) که با یک موتورگرافیکی کاملاً ایرانی ساخته شده، دست کمی از بازی‌های مشابه خارجی ندارد و بخش داستانی آن نیز روایت مسابقات ماشین‌‎ سواری خیابانی‌ ایست که شما را در معرض رقابت با دیگر رانندگان شهر و البته تعقیب و گریز با پلیس قرار می‌دهد.

اصولاً بازی‌های اتومبیل‌رانی همواره پتانسیل خوبی برای رقابت و کل‌کل دارند. همین موضوع نیز باعث شد تا سال گذشته شاهد برگزاری مسابقه «کی دست فرمونش بهتره؟» توسط آریو، برای بازی شتاب در شهر ۲ باشیم. مسابقه‌ای که برندگان آن نفرات برتر لیدربرد این بازی بودند و جوایز نفیسی نیز دریافت کردند. اما حالا وقت آن رسیده تا ببینیم چه کسی دست فرمونش بهتر شده است؟

«دست فرمونت بهتر شده؟» نام فصل دوم مسابقات بازی «شتاب در شهر ۲» است که باز هم توسط آریو در حال برگزاری است. برای شرکت در این مسابقه تنها کافی است با دانلود بازی شتاب در شهر ۲ از آریو، آن را بازی کرده و در جدول رده‌بند‌ی‌اش امتیاز ثبت کنید. بنابراین اگر فکر می‌کنید دستی در بازی‌های اتومبیل‌رانی دارید، این مسابقه دقیقاً برای شماست!

این مسابقات تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در نهایت ۱۰ نفر اول لیدربرد بازی برنده ۱۰ جایزه اعتبار ۱۰۰ هزارتومانی آریو خواهند شد. اعتباری که با استفاده از آن می‌توانند بازی‌های متنوع و متفاوتی را از فروشگاه آریو برای ویندوز و اندروید خریداری کنند. بازی‌هایی همچون Fall of Light، Ash of Gods و یا X-Morph: Defense که همگی به صورت قانونی و دیجیتال از آریو منتشر شده‌اند و قیمتی به مراتب کمتر از فروشگاه‌های خارجی دارند.

شرکت در مسابقه از طریق:

دانلود بازی شتاب در شهر ۲

12345678910(3 رای, میانگین آرا 4٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت