اطلاعات جدیدی از بازی Super Robot Wars T منتشر شد

۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) در خبری جدید، اطلاعات دیگری در خصوص شخصیت‌های بازی Super Robot Wars T به همراه چند تصویر از آن‌ها را منتشر کرد. اگر از طرفداران بازی‌های اکشن و رباتی هستید، با ما همراه باشید.

Super Robot Wars T از سری عناوین جذاب و ژاپنی باندای نامکو است که در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (۲۰ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. جهان این بازی درگیر جنگ‌های مختلفی شده است و ربات‌ها نقش مهمی در آن دارند. هر ربات در این بازی قابلیت خاص خود را دارد که بازی‌بازان با انتخاب هر یک می‌توانند به رقابت با دیگران پرداخته و یکی از برترین عناوین رباتی را تجربه کنند.

هدف سازندگان برای انتشار اطلاعات جدید، آشنایی هر چه بیشتر بازی‌بازان با این عنوان است. استودیوی سازنده‌ی بازی در این خبر به معرفی برخی از کاراکترهای بازی پرداخته است. یکی از این شخصیت‌ها یومی ریوزاکی (Umi Ryuzaki) نام دارد. این شخصیت دوست‌داشتنی از قدرتمندترین ربات‌های بازی است که فن معروف او Water Dragon نام دارد. دیگر ربات معرفی شده تحت عنوان ری لانگلن (Ray Langlem) در نسخه‌ای قدیمی به نام Super Robot Wars K نیز حضور داشته است. آخرین رباتی که از سوی سازندگان معرفی شده نیز گکی ریوجین (Geki Ryujin) است که با قابلیت‌ها و مهارت‌های مختلف، رضایت بازی‌بازان را جلب خواهد کرد.

گفتنی است که تریلر دوم این بازی ماه آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین این استودیو اعلام کرده است که در آینده خبرهای بیشتری در خصوص این بازی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید تصاویر جدید مربوط به این بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید