دومین تریلر بازی Super Robot Wars T ماه آینده منتشر خواهد شد

۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) اعلام کرد که در ماه آینده تریلری برای بازی Super Robot Wars T عرضه خواهد شد که کاراکترها و گیم‌پلی آن را بیشتر معرفی خواهد کرد.

بازی Super Robot Wars T داستان جنگ‌هایی در سراسر دنیا را روایت می‌کند که تمام ساکنان زمین درگیر آن خواهند شد. سپس پای ربات‌ها به بازی باز شده و شما با انتخاب هریک می‌توانید یکی از برترین عناوین رباتی را تجربه کنید.

باندای نامکو به تازگی با انتشار تصاویری، به معرفی برخی از شخصیت‌های بازی پرداخته بود و حال با خبر انتشار تریلر به دنبال آشنایی بیشتر بازی‌بازان با این عنوان است. این تریلر در تاریخ ۲۱ دی ۱۳۹۷ (۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. برای مشاهده‌ی اولین تریلر این بازی می‌توانید به این‌جا مراجعه کنید. به گفته‌ی سازندگان، تریلر دیگری برای دیگر عنوان به نام Super Robot Wars DD نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Super Robot Wars T در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ (۲۰ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ همراه با زیرنویس انگلیسی در کشور ژاپن در دسترس قرار خواهد گرفت. تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی این بازی در آینده‌ای نزدیک مشخص خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید