گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نسخه آلفای فنی عنوان The Division 2 هفته آینده در دسترس قرار می‌گیرد

نسخه آلفای فنی عنوان The Division 2 هفته آینده در دسترس قرار می‌گیرد

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) اعلام کرد که نسخه‌ی آلفای The Division 2 هفته‌ی آینده راه‌اندازی خواهد شد. کسانی که برای نسخه‌ی بتای این عنوان ثبت‌نام کردند و به تجربه آن در رایانه‌ی شخصی خود پرداختند، حتما هفته‌ی آینده حتما ایمیل خود را چک کنند، چرا که شما یکی از افراد خوش‌شانسی هستید که نسخه‌ی آلفا را دریافت خواهید کرد.

اگر شما هم یکی از کسانی هستید که انتظار تجربه‌ی بازی بزرگ The Division 2 را می‌کشند، هفته‌ی آینده بالاخره انتظار شما به پایان می‌رسد. شرکت یوبیسافت هفته‌ی آینده نسخه‌ی آلفای این بازی را در دسترس بازیکنانی که در نسخه‌ی بتای این عنوان ثبت‌نام کرده بودند، قرار می‌دهد. هفته‌ی ‌آینده حتما نگاهی به صدوق دریافتی ایمیل خود بزنید چرا که اگر در نسخه‌ی بتای The Division 2 ثبت‌نام کرده باشید، دعوت‌نامه‌ای حاوی نسخه‌ی آلفای فنی این بازی را نیز دریافت کرده‌اید.

نسخه‌ی آلفای فنی این عنوان در تاریخ ۲۴ آذر ماه (۱۵ دسامبر) تا تاریخ ۲۷ آذر ماه (۱۸ دسامبر) برای بازیکنانی که در نسخه‌ی بتای این بازی ثبت‌نام کردند، در دسترس قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی آلفای فنی The Division 2 تنها برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل دریافت است.

نسخه‌ی آلفا به شدت به توافق‌نامه‌ی عدم افشای اطلاعات بازی پایبند است. بنابراین مسلم است که اطلاعات نامعتبر و نامطلوبی از آن منتشر شود. اگر کسی ریسک کند و اطلاعاتی از این بازی را به اشتراک بگذارد، مسلما تبعات قانونی آن را نیز باید قبول کند.

خبر خوب برای طرفداران این عنوان این است که بتای خصوصی The Division2، برای تمام کسانی که این بازی را از قبل پیش‌خرید کرده باشند، در دسترس است. اگر قصد ثبت‌نام برای نسخه‌ی بتای خصوصی این عنوان را دارید، می‌توانید از اینجا اقدام فرمایید. قبل از انتشار این بازی در ماه مارس سال آینده‌ میلادی، نسخه‌ی بتای خصوصی این عنوان قابل دریافت خواهد بود. اگر دعوت‌نامه‌ای از سوی یوبیسافت دریافت نکردید یا از پلتفرم دیگری به غیر از رایانه‌های شخصی استفاده می‌کنید، نگران نباشید. شما پس از ثبت‌نام هنوز فرصت این را دارید که تا قبل از انتشار این عنوان، آن را تجربه کنید.

The Division 2 در تاریخ ۲۴ اسفند ماه امسال (۱۵ مارس ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همین‌طور رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین اطلاعات منتشر شده از ابزار‌های موجود در این بازی را از اینجا مطالعه کنید. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این عنوان، اینجا مشاهده کنید.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت