ساخت ادامه‌ی بازی The Walking Dead: The Final Season رسما آغاز شد

۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

استودیوی اسکای‌باند (Skybound) در ماه اکتبر اعلام کرده بود که توسعه‌ی بازی The Walking Dead: The Final Season را ادامه خواهد داد. حال کار برروی ادامه‌ی این بازی رسما آغاز شده است و تاریخ دقیق انتشار آن به زودی اعلام خواهد شد.

استودیوی اسکای‌باند پس از فروپاشی تل‌تیل گیمز، مسئولیت توسعه‌ی ادامه‌ی بازی The Walking Dead: The Final Season  را برعهده گرفت. جانی ادل (Johnny Odell)، از اعضای اسکای‌باند در خصوص ساخت این بازی گفته است:

پس از اعلام ورشکستگی تل‌تیل گیمز، مسئولیت سنگینی برای ساخت این بازی روی دوش ما است. ساخت این بازی برای اعضای تیم سازنده کمی و پیچیده و سخت به نظر می‌رسد و به همین دلیل انتشار قسمت سوم و چهارم این بازی با تاخیر زیادی همراه شده است. بسیار خوشحالیم که به بازی‌بازان و طرفداران این بازی اعلام کنیم که تیم بااستعداد و قدرتمند ما ساخت ادامه‌ی این بازی را آغاز کرده است. تاریخ انتشار بازی نیز به زودی در خبرهای آینده اعلام خواهد شد.

گفتنی است که بازی The Walking Dead: The Final Season هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید