تمرکز شرکت نینتندو برروی توسعه‌ی بازی‌های نینتندو سوییچ خواهد بود

۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

رئیس شعبه‌ی آمریکای شرکت نینتندو در مصاحبه‌ی اخیر خود به این موضوع اشاره کرده است که، اگرچه آن‌ها به پشتیبانی از کنسول ۳DS ادامه خواهند داد ولی تمرکز اصلی آن‌ها برروی توسعه‌ی عناوین کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود.

یکی از مسائلی که شرکت نینتندو به شدت برروی آن تاکید دارد، ادامه‌ی پشتیبانی آن‌ها از کنسول دستی ۳DS است. شرکت نینتندو باور دارد این کنسول فارغ از عمر ۸ ساله، به دلیل قیمت پایین‌تر، دسترسی به بازی‌های کم قیمت‌تر و به خصوص بازی‌های کلاسیک جایگاهی ویژه در بین هواداران دارد. همچنین آن‌ها معتقد هستند که این کنسول همان‌طور که در گذشته بسیاری از بازی‌بازان را به سمت خود جذب کرده است، همچنان می‌تواند شرایط مناسبی را برای ورود بازی‌بازان جوان‌تر به یکی از پلتفرم‌های این شرکت فراهم کند.

 مدیر شعبه‌ی آمریکای شرکت نینتندو در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت Kotaku بیان کرده است که آن‌ها همچنان به پشتیبانی خود از کنسول ۳DS ادامه خواهند داد. با این وجود ایشان به هوادارانی که نسبت به تقسیم منابع بین دو کنسول نینتندو سوییچ و ۳DS نگران هستند اطمینان داده است که، تمرکز اصلی شرکت نینتندو برروی توسعه‌ی بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود.

تمرکز اصلی ما برروی توسعه‌ی بازی‌های نینتندو سوییچ خواهد بود. اگر به مجموعه‌ی بازی‌هایی که برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی و عرضه شده‌اند نگاه کنید، کاملا مشخص است که تمرکز ما در بخش توسعه‌ی بازی‌ها برروی کدام کنسول متمرکز است.

کودکان پنج، شش و یا هفت ساله‌ی زیادی وجود دارند که فرصت بسیار مناسبی برای تهیه‌ی اولین کنسول خود و کسب یک تجربه‌ی فوق‌العاده را دارند. دلیل تمرکز ما برروی کنسول‌های دستی و فلسفه‌ی وجود کنسول‌هایی مانند ۲DS و ۳DS نیز همین است. نسل بعدی بازی‌بازان به یک نقطه‌ی شروع مناسب نیاز دارند.

به نظر می‌رسد شرکت نینتندو تا زمانی که قیمت کنسول نینتندو سوییچ و هزینه‌ی بازی‌های آن کاهش چشم‌گیری نداشته باشد، قصد کنار گذاشتن کنسول دستی ۳DS را ندارد. با این وجود این موضوع باعث فاصله گرفتن این شرکت از کنسول نینتندو سوییچ و تاثیری منفی برروی توسعه‌ی بازی‌های این کنسول نخواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید