نینتندو در حال حاضر برنامه‌ای برای اعلام تاریخ انتشار Metroid Prime 4 ندارد

۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

Metroid Prime 4 را می‌توان با اختلاف مورد انتظار‌ترین بازی کنسول نینتندو سوییچ به شمار آورد. اگرچه این بازی طی رویداد E3 2017 رسما معرفی شد اما از آن زمان تا به حال، اطلاعات دیگری از آن در دسترس نیست. اما اخیراً مدیر بخش نینتندوی آمریکا طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که تاریخ انتشار بازی Metroid Prime 4 مشخص شده است اما آن‌ها فعلا نمی‌توانند آن را اعلام کنند.

پس از معرفی بازی Metroid Prime 4 طی رویداد E3 2017، این بازی در سکوت خبری فرو رفت. همین موضوع بسیاری از بازی‌بازان را نسبت به مراحل ساخت و حتی عرضه‌ی این بازی نگران کرده است. اما آقای رجی فیس ایمه (Reggie Fils-Aimé) طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Mashable، تا حدودی از نگرانی‌های بازی‌بازان کاسته و اعلام کرد «مراحل ساخت این بازی به خوبی پیش می‌رود».  همچنین با توجه به ادامه‌ی صحبت‌های وی به نظر می‌رسد نینتندو فعلا قصد ندارد تاریخ انتشار بازی Metroid Prime 4 را اعلام کند:

ما زمان‌هایی را برای تاریخ انتشار بازی Metroid Prime 4 در نظر داریم، ما هنوز این تاریخ را اعلام نکردیم (اشاره به قطعی نبودن زمان انتشار) ولی بله ساخت بازی به خوبی پیش می‌رود.

از دو جنبه می‌توان به این قضیه نگاه کرد. در بدبینانه‌ترین حالت، بازی Metroid Prime 4 تا زمان عرضه فاصله‌ی بسیار زیادی دارد و نینتندو تا زمانی که از آماده بودن بازی اطمینان حاصل نکند، تاریخ انتشار آن را اعلام نخواهد کرد که ممکن است حتی تا سال آیند نیز به طول بیانجامد. اما اگر خوش‌بینانه به قضیه نگاه کنیم، شاید نینتندو در نظر دارد تا به زودی تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Metroid Prime 4 را به نمایش گذاشته و هم‌زمان تاریخ انتشار آن را نیز اعلام کند؛ شاید در مراسم TGA 2018، شاهد این اتفاق باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید