تاریخ انتشار Harry Potter: Wizards Unite مشخص شد

۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

استودیوی Niantic Inc، خالق بازی محبوب و شناخته‌شده‌ی Pokemon GO از بازه‌ی زمانی انتشار جدیدترین ساخته‌ی خود رونمایی کرده است.

استودیوی Niantic Inc در ماه نوامبر سال گذشته به صورت رسمی از بازی Harry Potter: Wizards Unite رونمایی کرد. در زمان معرفی بازی، هیچ اطلاعاتی از آن منتشر نشد و تنها به این موضوع اشاره شد که بازی شباهت‌های زیادی به Pokemon GO خواهد داشت. در توضیحات رسمی بازی آمیده است:

بازی‌بازان جادوهای متفاوتی را فرا خواهند گرفت. شما شهر و محله‌ی خود را برای یافتن و نابود کردن هیولاها جست و جو خواهید کرد و با دیگر جادوگران برای شکست دشمنان قدرتمند متحد خواهید شد.

این توضیحات شباهت‌های زیادی با بازی Pokemon GO دارد. البته با توجه به تعداد هوادران این بازی و موفقیت آن، به نظر می‌رسد این تصمیم درستی از سوی استودیوی سازنده باشد.

بازی Harry Potter: Wizards Unite در سال ۲۰۱۹ برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد. ویدئوی منتشر شده از بازی، دختری را نشان می‌دهد که با استفاده از یک جادو Snitch فراری را به دام می‌اندازد و پس از قرار دادن پوستر بازی از منطقه فرار می‌کند.

وب‌سایت رسمی بازی مطلب زیر را منتشر کرده است:

لطفا تلاش کنید تا وحشت زده نشوید. به نظر می‌رسد آثاری از جادو به شکلی آشفته و بدون هیچ هشداری در نقاط مختلف سرزمین Muggleها مشاهده شده است. ما نگران این هستیم که دیر یا زود برخی از Muggleها از وجود جادو آگاه شوند. ما از همه‌ی جادوگران می‌خواهیم تا به ما در کنترل بزرگ‌ترین خطر دنیای جادوگران از زمان You Know Who به ما کمک کنند. چوب‌های جادوی خود را آماده کنید و هرچه سریع‌تر ثبت‌نام کنید.

به عنوان یک عضو نیروی ضربت Statute Secrecy (این گروه ضربت با همکاری وزارت جادو و کنفدراسیون بین‌المللی جادوگران تشکیل شده است)، شما سرعت عمل خود در استفاده از جادو و توانایی و مهارت خود در پیدا کردن کوچک‌‎ترین مشکلات مربوط به جادو را افزایش داده و به مهارت در استفاده از چندین جادوی پیشرفته دست خواهید یافت.

ویدئوی منتشر شده را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۳۶۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید