گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

جایزه ۱۰ میلیون تومانی «نیماد» برای «هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۷»

جایزه ۱۰ میلیون تومانی «نیماد» برای «هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۷»

«موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد)» حامی «جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۷» است و برنده گیم‌جم، جایزه ۱۰ میلیون تومانی از این موسسه دریافت می‌کند. با حمایت «نیماد» و راهنمایی مِنتورهای این موسسه، تیم‌های حاضر در هکاتون به توسعه یک بازی در حوزه بهداشت و درمان خواهند پرداخت.

«مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد)» یک نهاد دولتی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که به منظور رهبری، مدیریت، حمایت و توسعه تحقیقات علوم پزشکی در کشور در خردادماه سال ۱۳۹۴ راه‌اندازی شده است. هدف اصلی مؤسسه، ارتقای کیفی تحقیقات و آموزش نیروی انسانی محقق جهت حل مشکلات اساسی بخش سلامت و اشاعه فرهنگ تحقیق و در نتیجه توسعه پایدار علمی و اقتصادی کشور است.

در این راستا مؤسسه نیماد فراخوان گرنت‌های مختلف تحقیقاتی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی با بهره‌گیری از اساتید ایرانی غیرمقیم را جهت توسعه و ارتقای پژوهش‌های علوم پزشکی در برنامه کاری خود دارد. یکی از حیطه‌های مورد توجه این مؤسسه توسعه فناوری‌های سلامت و ایجاد سازوکارهای زیرساختی برای تبدیل دانش به فناوری، تجاری‌سازی و افزایش ثروت ملی است که امید دارد با حمایت از تولید بازی‌های جدی برای حل چالش‌های سلامت در این راه گام بردارد.

بر این اساس «نیماد» علاوه بر اعطای جایزه ۱۰ میلیون تومانی به برنده «هکاتون بازی­های جدی ۱۳۹۷»، از کارشناسان خبره خود در حوزه بهداشت و درمان برای مِنتورینگ تیم­های حاضر در گیم­جم استفاده می­کند. برنده هکاتون بر اساس کیفیت فنی و میزان دقت علمی بازی برای حل مسئله طرح شده در حوزه بهداشت و درمان انتخاب می­شود. لازم به ذکر است که جزئیات مسئله اصلی، در روز آغاز هکاتون توسط نماینده «نیماد» مطرح خواهد شد.

در اولین دوره از «هکاتون بازی‌های جدی»، تیم‌های ثبت‌نام‌کننده در هکاتون با راهنمایی مِنتورها به رقابت و تولید یک بازی جدی (نهایتا تا سطح نسخه دِمو) با موضوع محوری تعیین شده در حوزه بهداشت و درمان می‌پردازند. علاوه بر اینکه برنده «هکاتون بازی‌های جدی» جایزه ۱۰ میلیون تومانی دریافت می‌کند، شرکت‌کنندگان در هکاتون مورد حمایت‌های مستقیم و غیرمستقیم قرار می‌گیرند. همچنین تلاش شده است تا حد امکان، تیم‌های منتخب، پس از فرآیند جایزه از امکان حضور در برنامه‌های شتاب‌دهی، معرفی بازی به سرمایه‌گذاران و عقد قرارداد با مجموعه‌ سفارش‌دهنده بازی‌ جدی بهره‌مند شوند. برای شرکت در این بخش پس از دریافت فرم ثبت‌نام در «هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۷» از اینجا و تکمیل اطلاعات موردنیاز، یک فایل Zip حاوی PDF وWord فرم تکمیل شده را به آدرس direc@ircg.ir ایمیل کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. aliusa گفت:

  یه بازی ساختن به اسم کیان بردن کانال ۶ کپ قدیمای شاهزاده ایرانی میگن گرافیکش حرف نداره موتورم ندارن انمیشن فعلا
  بازی خارجی لایک
  ایرانی دیسلایک چالش

  10Thumb up 5Thumb down
 2. PERSIAN NAZI گفت:

  دارو ایرانی بدرد نمیخوره وای بحال بازی.من تنها چیزی که ایرانیشو میخرم کفش تبریز هستش واقعا شاهکارن راحت با دوام عالی قیمت مناسب و طبی که پا اذیت نشه.داداشم یخچال ایرانی خریده ترموستات نداره عمق فاجعه رو دریابین خودروی ملی پراید=ارابه مرگ Laugh

  14Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت