بازی Phantom Doctrine سال آینده برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵

شرکت Forever Entertainment به تازگی اعلام کرده است که بازی تاکتیکی و نوبتی Phantom Doctrine سال آینده برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

این عنوان که در اویل امسال برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد، در دوران جنگ سرد جریان داشته و از فیلم‌های کلاسیک جاسوسی نیز الهام گرفته است. Phantom Doctrine بازی‌بازان را وارد دنیایی مرموز، پر از توطئه، ترس و جاسوس بازی می‌کند. به عنوان رهبر یک سازمان مخفی، شما وظیفه دارید تا از یک توطعه‌ی جهانی که قصد دارد تمام کشورها را در مقابل یکدیگر قرار دهد، جلوگیری کنید.

بازی‌بازان در فعالیت‌های مختلفی مانند انجام ماموریت‌های مخفی، بررسی پرونده‌های محرمانه و بازجویی از مامورین دشمن شرکت خواهند کرد. با توجه به اهمیت این خطر بزرگ، «برای نجات دنیا از سرنوشتی شوم» از اسرار این توطئه پرده بردارید.

برخی از ویژگی‌ها و تصاویر بازی در ادامه قابل مشاهده‌اند (این موارد مربوط به نسخه‌ی استیم هستند).

ویژگی‌ها

  • یک بخش داستانی تک نفره‌ی عمیق: بیش از ۴۰ ساعت بخش تک نفره به همراه یک داستان غنی در هم آمیخته با رویداد‌ها و شخصیت‌های تاریخی که واقعیت ترسناک جنگ سرد را از نقطه‌ی دید خاصی به تصویر می‌کشد.
  • مبارزات نوبتی نسل بعد: سیستم بازی انعطاف فوق العاده‌ای که تا کنون دیده نشده است را ارائه می‌دهد. بازی دارای حالت‌های متنوع Overwatch و قابلیت رخنه‌ی حجومی است.
  • میدان نبرد گسترش یافته: مامور‌های خود را می‌توانید در سراسر جهان قرار دهید. این کار سبب می‌شود تا بتوانید در حین نبرد از آن‌ها کمک بگیرید. اما دشمنان هم قادر هستند تا نیروی کمکی مانند سلا‌ح‌های سنگین و حتی پشتیبانی هوایی را خبردار کنند. باید برای هر نبردی آماده باشید.

طبق گفته‌ی Forever Entertainment، بازی Phantom Doctrine در “نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۹ میلادی” برروی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی نوشته شده توسط آقای امیر مهدی نامجو نوشته است را از این‌جا مطالعه کنید. 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید