Front Mission 2: Remake تا سه ماهه سوم ۲۰۲۳ تاخیر خورد

امیرحسین نصرتی
۷ خرداد ۱۴۰۲ - 01:57
Front Mission 2

توسعه‌دهندگان خواستار ساخت یک «بازسازی وافادارانه» هستند و در همین راستا، مجبور شده‌اند تا تاریخ انتشار Front Mission 2: Remake را عقب بیندازند.

Front Mission 2: Remake که توسط استودیو استورم تریدنت (Storm Trident) در دست ساخت است و قرار بود در روز دوازدهم ژوئن امسال و روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود، تا اواخر سال ۲۰۲۳ تاخیر خورد. Forever Entertainment، ناشر بازی، با انتشار توییتی در حساب رسمی خود از به تعویق افتادن تاریخ انتشار این عنوان، معذرت‌خواهی کرد و بیان داشت که این تصمیم با همکاری تیم توسعه‌دهنده گرفته شده است:

بازی را تاخیر زدیم زیرا قصد داشتیم مطمئن شویم که برای اضافه کردن حداکثر ویژگی‌های ممکن و در عین حال پیاده‌سازی درستِ المان‌ها، زمان کافی داریم تا در نهایت این ریمیک بتواند به عنوان یک بازسازی مدرن، پاسخگوی انتظارات شما باشد.

Forever Entertainment

در ادامه بیانیه، Forever Entertainment به هواداران اطمینان داد که برای «تولید یک بازسازی وفادارانه، کاملاً متعهد است» و در این راستا تمام تلاش خود را می‌کند. با این وجود اما هیچگونه تاریخ دقیقی برای انتشار Front Mission 2: Remake مشخص نشد و فقط می‌دانیم که توسعه‌دهندگان «به‌صورت خستگی ناپذیر» تمام تلاش خود را می‌کنند تا پروژه را در «سریع‌ترین زمان ممکن» تکمیل کنند. بازه زمانی فعلی عرضه بازی، سه ماهه سوم ۲۰۲۳ تعین شده است اما تضمینی برای قطعی بودن آن وجود ندارد.

چنانچه از اسم بازی پیدا است، Front Mission 2: Remake در واقع نسخه بازسازی شده از Front Mission Second است که در سال ۱۹۹۷، روی اولین کنسول پلی استیشن و فقط در کشور ژاپن منتشر شد. بازی ریمیک با برچسب ۳۴.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده و شامل پیشرفت‌های بصری است. البته استورم تریدنت ویژگی‌هایی مانند دوربین آزاد برای زوم کردن، پشتیبانی از زبان‌های بیشتر، گزینه‌های جدید برای رنگ و پوشش ربات‌های Wazner و بسیاری موارد دیگر را نیز در Front Mission 2: Remake گنجانده است.

منبع: GamingBolt

meysambامیر حسینmarioDARKSIRENlul-book卂爪丨尺乙卂尺乇丨Lonesome guyمحمدامین حیدریاولد گیمر

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید