جزئیاتی از جناح The True Sons بازی The Division 2 منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵

اخیرا یو‌بی‌سافت (Ubisoft) با به‌روزرسانی صفحه‌ی مربوط به بازی The Division 2، اطلاعاتی در مورد یکی از جناح‌های حاضر در این بازی منتشر کرده است که جزئیات جالبی از اهمیت‌ها جناح‌ها و تاثیر عملکرد آن‌ها برروی گیم‌پلی بازی در اختیار ما قرار می‌دهد.

جناح The True Sons اعضای پیشین نیرو‌های ستاد مشترک هستند که به نظر می‌رسد زندگی با آن‌ها مهربان نبوده است و به همین دلیل سرنوشت تاریکی را برای خود برگزیده‌اند. The True Sons نیرو‌هایی آموزش دیده و ستیزه‌جو هستند که هدف نهایی آن‌ها تسلط بر واشنگتن است. این جناح معتقد است که تنها راه برای نجات آمریکا، مبارزه و به راه انداختن یک حمام خون خواهد بود. سرهنگ آنتوان ریجوِی (Antwon Ridgeway) وظیفه‌ی رهبری The True Sons را برعهده دارد. ریجوِی با از دست دادن باور‌های خود نسبت به نیرو‌های ستاد مشترک، تصمیم به جدایی از این سازمان و راه‌اندازی جناح مستقل The True Sons را گرفت.

جناح The True Sons بدون لحظه‌ای درنگ، افرادی که به گروه آن‌ها ملحق نمی‌شوند را مجازات می‌کنند تا درس عبرتی برای فرمانبرداری دیگران شوند. به آن‌‌ها ملحق شوید و یا کشته شوید. هرکس که صد راه جناح The True Sons و سرهنگ آنتوان ریجوِی، به عنوان حاکم مطلق واشنگتن قرار بگیرد، کشته خواهد شد.

از آن‌جایی که جناح The True Sons نیرو‌هایی آموزش دیده هستند، به نظر می‌رسد که بازی‌بازان مبارزات دشواری در مقابل آن‌ها خواهند داشت. این جناح نیز به مانند دیگر نیرو‌های The Division 2 از مکانیک‌ها و رفتار‌های منحصر به فردی برخوردارند. به عنوان مثال، پزشک این جناح یک دستگاه شوک به همراه خود دارد که می‌تواند از آن برای زنده کردن هم‌ تیمی‌ها استفاده کند، بنابراین شما می‌توانید با تیراندازی به این وسیله صدماتی به او و اطرافیانش وارد کنید.

جایی برای ضعیف‌ها وجود ندارد. بزدل‌ها برروی زانو‌های خود می‌میرند. این فوق‌العاده خواهد بود.

سرهنگ آنتوان ریجوِی

بازی Tom Clancy’s The Division 2 در تاریخ جمعه ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار بازی به این آدرس مراجعه کنید.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 8٫71 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید