گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی از جدیدترین بسته الحاقی بازی Sea of Thieves منتشر شد

۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵

اخیرا سازندگان بازی Sea of Thieves، اطلاعاتی راجب جدیدترین بسته الحاقی این بازی که با نام Shrouded Spoils شناخته می‌شود، منتشر کرده‌اند.

بازی Sea of Thieves از جمله عناوین مشهور و تقریبا محبوب شرکت مایکروسافت محسوب می‌شود که در زمان عرضه‌ی خود، نتوانست آن طور که باید و شاید با بازخوردهای قابل قبولی از سوی کاربران و منتقدان رو به رو شود. اما تیم سازنده‌ی آن یعنی استودیو ریر (Rare) بعد از عرضه با انتشار محتویات مختلف نظیر بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های متفاوت، نظر بازیکنان را تغییر داد. در حال حاضر با دریافت به‌روزرسانی‌های این بازی که تغییرات زیادی در گیم‌پلی و سایر بخش‌ها ایجاد می‌کنند، می‌توانیم شاهد یک بازی قابل قبول و سرگرم کننده باشیم.

در جریان پشتیبانی طولانی مدت سازندگان از این بازی، به تازگی اطلاعاتی تازه از جدیدترین بسته الحاقی بازی Sea of Thieves منتشر شده است. این بسته الحاقی، Shrouded Spoils نام دارد و محتویات تازه‌ای را با خود همراه می‌کند. همچنین برای آشنایی بیشتر با آن، می‌توانید تریلر جدیدی که را که عوامل سازنده‌ی بازی منتشر کرده‌اند، در انتهای مطلب تماشا کنید.

در این تریلر جدید، تهیه کننده‌ی بازی یعنی آقای جو نیت (Joe Neate) در رابطه با روند انتشار به‌روزرسانی‌های بازی و برنامه‌های مختلف استودیو ریر برای این اثر، صحبت می‌کند. برای مثال قبل از انتشار یک به‌روزرسانی، آزمایش‌های مختلفی روی آن انجام می‌گیرد تا از هر لحاظ مطمئن باشد. سپس این به‌روزرسانی به دست کاربران خواهد رسید و در مرحله‌ی آخر، بازخورد و نظر کاربران نسبت به آن بررسی می‌شود.

از سویی دیگر، تاریخ برگزاری رویداد جدید Festival of the Damned نیز مشخص شد که به طور دقیق، این رویداد در تاریخ ۹ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۳۱ اکتبر سال ۲۰۱۸) برگزار خواهد شد. در این حالت، اگر شما جزو کاربرانی هستید که هنوز آیتم‌ها و محتویات تزئینی و ظاهری Forsaken Shores را دریافت نکرده‌اید، تنها تا ۹ آبان ماه فرصت دارید و با برگزاری رویداد مذکور، این آیتم‌های تزئینی از دسترس خارج خواهند شد.

در ادامه، سازندگان در رابطه با ویژگی‌های مختلف بسته الحاقی Shrouded Spoils اطلاعاتی را منتشر کردند. طبق گفته عوامل سازنده، این بسته الحاقی تنظیمات و گزینه‌های مختلفی را با محوریت شخصی‌سازی کشتی‌ها، به بازی اضافه خواهد کرد که می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد. همچنین آب و هوای پویای مه‌آلود نیز به بازی افزوده خواهد شد که تاثیر بالایی در گیم‌پلی خواهد داشت. در این حالت، ممکن است میدان دید شما در هوای مه‌آلود با مشکل مواجه شود. در قسمتی دیگر، ممکن است شما در یک نبرد ناخواسته حضور داشته باشید و نتوانید تشخیص دهید که دشمن در کدام نقطه قرار گرفته و قصد حمله به شما را دارد. در آب و هوای مه‌آلود پیشنهاد می‌شود که به یک مکان امن بروید. در نهایت اعلام شد که چالشی جدید با نام Commendations در دسترس دزدان دریایی افسانه‌ای قرار گرفته که می‌توانند با انجام آن، امتیازهای بسیار خوبی را به دست آورند.

ویدئو جدید بسته الحاقی Shrouded Spoils با محوریت توضیحات سازندگان:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که محتوای دانلودی Shrouded Spoils در چه روزی به دست کاربران خواهد رسید اما طبق گفته سازندگان، این بسته در ماه‌های آبان-آذر (نوامبر) عرضه خواهد شد.

همچنین مطلب نقد و بررسی بازی Sea of Thieves که توسط محمدآریا مقدم به رشته تحریر درآمده، در اینجا قابل مطالعه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید