انتشار جدیدترین بسته الحاقی بازی Hand of Fate 2

۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

به تازگی جدیدترین بسته الحاقی بازی Hand of Fate 2 در دسترس کاربران آن قرار گرفته و محتویات جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Hand of Fate 2 در سال ۲۰۱۷ توسط استودیو بازی‌سازی دفیانت دِوِلوپمنت (Defiant Development) منتشر شد و توانست نظر کاربران و بازیکنان را به خود جلب کند و حتی نسبت به نسخه‌ی اول نیز، پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته باشد. گیم‌پلی این بازی، در سبک Dungeon Crawler دنبال می‌شود و شما با کارت‌های مختلفی سر و کار خواهید داشت که در گیم‌پلی بسیار تاثیرگذار خواهند بود. تمامی اتفاقات گیم‌پلی بازی، وابسته به شخصیت Dealer است که می‌تواند کارت‌های متفاوتی را در بازی تعیین کند. در واقع همه‌ی دشمنان، شخصیت‌ها، آیتم‌ها و سلاح‌های موجود در بازی، از طریق همین کارت‌ها تعیین خواهند شد. همچنین می‌توانید ماموریت‌های موجود در داستان بازی را به اتمام برسانید و به کارت‌های جدیدتری دسترسی پیدا کنید.

حال طبق جدیدترین اخبار این بازی، اخیرا بسته الحاقی جدید عنوان Hand of Fate 2 با نام The Servant and The Beast منتشر شده که می‌توانید محتویات و جزئیات تازه‌ای را به کاربران ارائه دهد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این بسته الحاقی جدید و البته پولی، می‌توان به اضافه شدن یک خط داستانی جدید اشاره کرد که در کنار چندین شخصیت تازه با محوریت Veles the Shadow Beast، به بازی اضافه می‌شوند.

تیم سازنده‌ی بازی در رابطه با انتشار این بسته الحاقی توضیح داد:

در یک محیط تاریک و با حال و هوایی بسیار ناامیدانه، در یک زندان گیر افتاده‌اید و باید مذاکرات خود را با یک فرد غریبه ادامه دهید. در آینده به یک میدان نبرد دعوت خواهید شد تا مرگ خود را جلوی چشمان خود مشاهده کنید. از سویی دیگر، هیولایی که در حال خدمت به آن هستید، قصد دارد از شما برای کارهای بزرگ‌تر و خطرناک‌تری استفاده کند.

در خط داستانی جدید این بازی، یک شخصیت تازه با نام Veles در تمامی مراحل و ماموریت‌ها، همراه شما خواهد بود تا بتوانید به خوبی چالش‌ها را پشت سر بگذارید. این شخصیت از قدرت‌های مختلفی برخوردار است که از قدرتمندترین آن، می‌توان به قدرت شیطانی اشاره کرد که با احضار نیروی‌های مختلف، دشمنان را نابود می‌کند. در ادامه، این بسته تجهیزات، سلاح‌ها و ماموریت‌های خاص تازه‌ای مثل یک ماموریت انتقامی را به بازی اضافه خواهد کرد.

اما هم‌زمان با انتشار بسته الحاقی The Servant of The Beast، جدیدترین به‌روزرسانی این بازی نیز با نام Combat Reforged به طور رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته تا بتوانند به تجهیزات و سلاح‌های تازه‌ای دسترسی داشته باشند که کاملا رایگان خواهند بود. اما تمرکز اصلی این به‌روزرسانی، برروی اعمال تغییراتی در سیستم مبارزات بازی بوده که به کلی آن را تغییر داده است.

بسته الحاقی جدید The Servant of The Beast در حال حاضر با قیمت ۶٫۹۹ دلار یا ۴٫۹۹ پوند در دسترس کاربران قرار دارد. در گذشته دو محتوای Outsiders و Outlands نیز برای بازی عرضه شده بودند که این محتویات نیز، با همان قیمت اعلام شده در دسترس کاربران قرار گرفتند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید